21.11.2021
Телеканал NTD

У Хорватії собаки змагаються в тріатлоні

У Хорватії собаки змагаються в тріатлоні

Як не нудьгувати на пляжі в Хорватії? Власники собак вирушають на узбережжя старовинного міста Цриквениця випробувати..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Як не нудьгувати на пляжі в Хорватії? Власники собак вирушають на узбережжя старовинного міста Цриквениця випробувати свої сили в незвичайному марафоні.

Змагання проходить учетверте, і його жартома називають собакотлоном. Стартують із забігу пірсом, де головне не перечепитися через пса, який чекає свого не настільки прудкого господаря. Далі сміливий заплив на 100 метрів. Цього року перегони ускладнює сильний північний вітер.

Першим фінішує Марін Богдан та його пес Німбус.

[Марін Богдан, переможець]:
«У нього талант. Він обожнює море, не боїться стрибати у воду й відмінно плаває. Ось секрет нашої перемоги».

Малюків, які не хочуть мочити лапи, садять у надувні кола. Завдання — будь-як дістатися фінішу разом. Потім довгоочікуваний конкурс із розпивання пива й поїдання морозива.

[Маро Цветич, переможець у розпиванні пива]:
«Мій батько тренує собаку щодня. Вони п’ють пиво й багато їдять».

[Ведрана Радич, переможниця в поїданні морозива]:
«Ми все літо готувалися: багато всього їли, прямо знищували їжу».

Учасники переважно місцеві. Завдання на наступний рік — привабити більше іноземців. Це рідкісний спортивний досвід як для собак, так і для їх господарів.

[Рубі Монтанарі, організаторка марафону]:
«Цьогоріч у нас 24 учасники, три переможці. Також ми додали ще один приз тому, хто фінішує передостаннім. Цього разу була лише одна дискваліфікація, коли учасник прийшов до фінішу без собаки. Наше єдине правило — усі мають приходити разом».

Міський пляж Монті — один із небагатьох на березі Адріатичного моря, де собаки та їхні господарі можуть вільно зайняти шезлонг і досхочу плавати в морі.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Хорватії собаки змагаються в тріатлоніПокрівельники Парижа хочуть додати свою майстерність до списку ЮНЕСКОДва острови Південної Кореї стали фіолетовими, щоб привабити туристівУ Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дереваПодружжя музикантів поважного віку розважає онлайн-концертамиВ Індії колонії рожевих фламінго приваблюють шанувальників природиСам собі режисер: як через пандемію дизайнери опановують нові професіїБіля лондонського палацу Гемптон-Корт проходить фестиваль тюльпанівДе зберігаються шедеври Лувру, які рідко виставляють у залах музеюЧерез карантин кубинські підлітки захопилися мінігольфом