09.02.2021
Телеканал NTD

Південнокорейці перетворюють свої будинки на популярні курорти

Південнокорейці перетворюють свої будинки на популярні курорти

Цього року відпустка на популярних курортах, як от Балі чи Гаваї, для південнокорейців через пандемію коронавірусу..

Дата завантаження: 2021-03-09

video

Цього року відпустка на популярних курортах, як от Балі чи Гаваї, для південнокорейців через пандемію коронавірусу неможлива.

Але деякі не засмучуються й організовують курорти прямо вдома. Так, ця сім’я зробила ремонт і перетворила будинок відразу на кілька популярних туристичних місць.

[Кім Хьо Чон, жителька Південної Кореї]:
«У нас тут Балі, а у вітальні — Гаваї. Оскільки ми через коронавірус якийсь час не могли подорожувати за кордон, то спробували створити курорт у себе вдома».

Цей дім стоїть за 30 кілометрів від Сеула. Тепер у ньому ростуть пальми, а деякі кімнати нагадують готельні номери.

[Кім Хьо Чон, жителька Південної Кореї]:
«Торік у цей час ми були на Філіппінах, у Дананзі, що у В’єтнамі, та на острові Гуам. І на це літо планували ще більше подорожей для наших дітей. Та через коронавірус нікуди поїхати ми не можемо».

[Юн Сік Мін, житель Південної Кореї]:
«У цій вітальні в гавайському стилі я святкуватиму цьогорічне гавайське Різдво, але зі снігом».

А ця сім’я вирішила уявити, що вирушила в лісовій похід.

[Лі Сон Йон, житель Південної Кореї]:
«Якщо норми соціального дистанціювання піднімуть із нинішнього другого рівня до третього, ми не зможемо подорожувати країною чи ходити в походи. Гадаю, відпочинок у домашніх умовах безпечніший».

[Лі Чі Сон, житель Південної Кореї]:
«Мої друзі просто цілими днями грають у комп’ютерні ігри. Добре, що наша сім’я придумала щось цікаве: домашній похід, пікнік та ігри біля вогнища. Думаю, було б добре ще намалювати на стінах дерева».

За всі речі для кемпінгу довелося викласти чималеньку суму.

[Че Мін Хе, жителька Південної Кореї]:
«Цього літа ми мали поїхати на тиждень до Нью-Йорка. Та через коронавірус скасували поїздку. Натомість ми на призначені для подорожі гроші придбали спорядження для походів. Це коштувало приблизно вісім тисяч доларів».

24 серпня влада країни закликала людей постаратися не виходити з дому і, якщо це можливо, скасувати всі подорожі, окрім критично важливих.
Коротке посилання на цю сторінку:

Південнокорейці перетворюють свої будинки на популярні курортиНа площі святого Петра у Ватикані відкрили різдвяну композиціюСанта-Клауси влаштували прогулянку на SUP-бордах в Адріатичному моріУ Копенгагені в умовах карантинних заходів проходить фестиваль світлаФранкфуртський симфонічний оркестр дає концерти на сходових майданчикахЯкі фітнес-тенденції диктує 2021 рік«Ламання четвертої стіни»: нова виставка в РиміВ’єтнамці перед Новим роком випускають в озера коропівУ Києві відкрили перший міський туристичний інформаційний центрФараон на кінчику олівця: скульптор із Єгипту завойовує популярність у соціальних мережах