07.04.2021
Телеканал NTD

Олімпійський вогонь до естафети зберігатиметься в музеї Токіо

Олімпійський вогонь до естафети зберігатиметься в музеї Токіо

Олімпійський вогонь, що прибув із Греції до Японії в березні, зберігатиметься до наступного року в Олімпійському..

Дата завантаження: 2021-03-07

video

Олімпійський вогонь, що прибув із Греції до Японії в березні, зберігатиметься до наступного року в Олімпійському музеї біля Національного олімпійського стадіону в Токіо. Тимчасову експозицію відкрив очільник оргкомітету «Токіо-2020» і голова Олімпійського комітету Японії.

[Ясухіро Ямасіта, голова Олімпійського комітету Японії]:
«Гадаю, спортсмени, націлені на участь в Олімпійських та Паралімпійських іграх, щодня наполегливо тренуються, але непокояться через COVID-19. Цей вогонь буде для них моральною підтримкою».

Востаннє вогонь виставляли у Фукусімі. Факельна естафета через пандемію так і не відбулася. А в березні Олімпіаду перенесли на наступний рік.

Олімпійський вогонь поміщено в спеціальну лампаду. Його виставлять у вестибюлі музею. Охочі зможуть побачити вогонь із початку вересня по листопад. Час відвідування треба бронювати.

Літні Олімпійські ігри мають пройти з 23 липня по 8 серпня. Як очікується, у них братиме участь 12 тисяч спортсменів із 200 країн.
Коротке посилання на цю сторінку:

Олімпійський вогонь до естафети зберігатиметься в музеї ТокіоОргкомітет Токіо-2020 сподівається, що вакцинація допоможе успішно провести ІгриМОК і організатори Ігор у Токіо повідомили про правила проведення Олімпіади10-річний японський сумоїст важить 85 кг і перемагає суперників старших за себеЧеський фридайвер установив світовий рекорд із плавання під кригоюБіг на руках: в Україні встановили новий рекордВертикальний заїзд: французький велотріаліст підкорив 140-метровий хмарочосЛітні австралійці насолоджуються грою в пішохідний футболЗбірна України «Ігор нескорених» провела відкрите тренуванняАльтернативний фітнес на карантині: йога для очей і заняття в петлях