21.07.2022
Телеканал NTD

У Мексиці робот допомагає лікувати хворих на коронавірус

У Мексиці робот допомагає лікувати хворих на коронавірус

Цей робот на ім'я Темі — новий працівник лікарні мексиканського міста Сан-Ніколас-де-лос-Гарса. Його місія — створювати..

Дата завантаження: 2022-05-21

video

Цей робот на ім’я Темі — новий працівник лікарні мексиканського міста Сан-Ніколас-де-лос-Гарса. Його місія — створювати безпечніші умови роботи для лікарів, які борються з COVID-19.

Темі має штучний інтелект, а також ним можна керувати дистанційно. Робот здійснює обхід хворих, і лікарі спілкуються з ними по відеозв’язку.

[Луїс Антоніо Лув’яно Гарсія, лікар]:
«Перевага в тому, що навіть коли медиків не вистачає, ми однаково можемо побачити в коронавірусній зоні пацієнтів і розв’язати якісь проблеми. Водночас самим заходити туди не потрібно».

Темі допомагає лікувати пацієнтів у стабільному, некритичному стані. Лікар може перевірити хворого навіть із дому й вирішити, які ліки тому потрібні.

У Мексиці коронавірусом заразилося понад 70 тисяч лікарів, і високі технології можуть поліпшити безпеку медиків.

Ця лікарня стала першою в штаті Нуево-Леон, де взяли на роботу такого робота.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Мексиці робот допомагає лікувати хворих на коронавірусДешеві телефони 5G — головний тренд Мобільного конгресу в БарселоніВисокі технології для молодих батьків: виставка в ЛондоніHonda побудувала аеродинамічний тунель для тестування автомобілівДрон-кур’єр доставляє їжу й ліки в ІрландіїІдеально зручні велосипедні сидіння розробили в ЧехіїЗнайшли тест, який може врятувати від ракуНова система спостереження допоможе позбутися заторів у столиці АвстраліїУ Японії зробили робота з руками-виделкамиМорських коників у затоці Гуанабара стає більше

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: