28.02.2021
Телеканал NTD

У Сеулі з’явилися автобусні зупинки з тепловізором і чистим повітрям

У Сеулі з'явилися автобусні зупинки з тепловізором і чистим повітрям

Високотехнологічні автобусні зупинки встановили на сході Сеула в районі Сондонгу. Вони повністю засклені, а двері відчиняються..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Високотехнологічні автобусні зупинки встановили на сході Сеула в районі Сондонгу. Вони повністю засклені, а двері відчиняються лише після того, як тепловізор виміряє температуру пасажира. Вона має бути нижчою ніж 37 з половиною градусів Цельсія.

[житель Сеула]:
«Спочатку мені було якось некомфортно, бо довелося вимірювати температуру. Але це не забрало багато часу, тому все гаразд».

Усередині є дезінфікувальний засіб для рук, працює кондиціонер, а також встановлено ультрафіолетові лампи для знезараження повітря. Тут також можна зарядити смартфон чи ноутбук і під’єднатися через Wi-Fi до безкоштовного інтернету.

[жителька Сеула]:
«Коли на автобусній зупинці багатолюдно, я відразу думаю про (коронавірус), і мені тривожно. Але тут почуваєшся в безпеці».

Високотехнологічна зупинка коштує 84 тисячі доларів. У Сеулі таких установили десять штук. У майбутньому їх побільшає.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Сеулі з’явилися автобусні зупинки з тепловізором і чистим повітрям«Розумні» пилососи й роботи-помічники: новинки виставки CES-2021У Помпеях знайшли давній вуличний ресторан із фрескамиПорцеляновий посуд із лялькового будиночка королеви продадуть на аукціоніЄвропейське космічне агентство оголосило про новий набір астронавтівУкраїнський студент робить з опалого листя папірЄвропейське космічне агентство візьметься за прибирання орбітального сміттяПрибирання й пісні: робот розважає медиків і пацієнтів лікарні в Мюнхені«Карантинний» телевізор і пульт на сонячних батареях: новинки від SamsungЯк інженери Boston Dynamics «навчили» роботів красиво танцювати