22.12.2021
Телеканал NTD

Індійські науковці створили «космічні цеглини» для будівництва на Місяці

Індійські науковці створили «космічні цеглини» для будівництва на Місяці

Дослідники Індійського наукового інституту й космічного агентства країни винайшли матеріал, який можна використовувати для будівництва споруд..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Дослідники Індійського наукового інституту й космічного агентства країни винайшли матеріал, який можна використовувати для будівництва споруд на Місяці, Марсі чи інших позаземних поверхнях. Так звану космічну цеглу роблять екологічним способом із біоматеріалів.

[Алок Кумар, науковець]:
«Ми додаємо до спеціальної суміші бактерії, а потім за допомогою гуарової камеді створюємо для них живильне середовище. Далі поміщаємо в біореактор, і за десять днів з’являється цегла».

Учені мають надію, що відкриття допоможе дослідникам космосу.

[Алок Кумар, науковець]:
«Різні космічні агентства хочуть відправляти астронавтів у тривалі експедиції, щоб вони могли довгий час проводити всілякі експерименти чи, можливо, добувати корисні копалини на Місяці й Марсі. Для цього треба будувати житлові приміщення для астронавтів».

Індія прославилася тим, що змогла здійснити найдешевшу успішну міжпланетну місію. 2014 року вона запустила до Марса штучний супутник «Мангальян». Вартість усього проекту — 74 мільйони доларів. Це на чверть мільйона дешевше за бюджет американо-британського фільму «Гравітація».
Коротке посилання на цю сторінку:

Індійські науковці створили «космічні цеглини» для будівництва на МісяціУ Чилі знайшли скам’янілість раніше невідомої тварини віком 74 млн роківЯк бактерія костариканських жаб допоможе перемогти смертельний грибокНовий тест визначає наявність коронавірусної хвороби по очахУ Японії випустили окуляри, що визначають тон шкіри обличчяЄвропейське космічне агентство оголосило про новий набір астронавтівУ Сінгапурі роботи-кур’єри доставляють продукти із супермаркетуНа озері в Італії випробовують електрокатер на підводних крилахУ Великій Британії з’явиться перший пасажирський катер з електродвигуномНові фрагменти сувоїв Мертвого моря знайшли в ізраїльській печері