02.09.2021
Телеканал NTD

Закінчення карантину спричиняє стрес у домашніх собак

Закінчення карантину спричиняє стрес у домашніх собак

Це 8-місячне цуценя лабрадора з кличкою Луна здається розслабленим. Але, як каже його господиня, останні кілька..

Дата завантаження: 2021-03-02

video

Це 8-місячне цуценя лабрадора з кличкою Луна здається розслабленим. Але, як каже його господиня, останні кілька тижнів видалися для собаки досить напруженими.

Британка Гізер Сондерс придбала тварину всього за три тижні до карантину. Це означає, що до того, як запровадили обмеження, собака не встигла звикнути проводити час на самоті. Сім’я Гізер кілька тижнів була в самоізоляції. Тепер, коли всі почали поступово повертатися до роботи, Луні доводиться адаптуватися.

[Гізер Сондерс, господиня Луни]:
«Ми сиділи на карантині близько п’яти тижнів і взагалі не залишали її саму. Вона ніколи не була на самоті. Ми вирішили без неї прогулятися й подивитися, що буде. Ми замкнули її на кухні, зачинили вхідні двері, а вона почала гавкати».

Гізер каже, що в інших власники теж виникла така проблема.

[Гізер Сондерс, господиня Луни]:
«Вона як моя тінь. Я працюю з дому, а вона цілий день лежить біля мене. Якщо я встаю і йду на кухню налити собі чаю, вона йде за мною. Інші власники розповідають те ж саме. Їх непокоїть, що буде, коли вони повернуться на роботу».

Дослідження британської організації захисту собак показало, що, оскільки змінився ритм життя власників тварин, у поведінці багатьох вихованців почалися проблеми. Зоозахисники побоюються, що найближчим часом через це покинутих собак стане більше.

[Меган Маєрс, співробітниця організації захисту собак]:
«Це складний період у житті собаки, але він мине, і ви побачите, що у вас справді милий пес. Потрібно просто й далі дресирувати й забезпечувати всі потреби тварини».

Власники собак у парках теж кажуть, що хвилюються через те, як їхні вихованці сприймуть вихід із карантину.

[власниця собаки]:
«Він звик, що діти завжди поруч. Вони шість місяців не ходили до школи. Гадаю, коли вони повернуться до навчання, він дуже засмутиться».

Водночас влада Великої Британії намагається стримати нову хвилю COVID-19. Так, два тижні тому вона запровадила 14-денний карантин для приїжджих із Франції та п’яти інших країн.
Коротке посилання на цю сторінку:

Закінчення карантину спричиняє стрес у домашніх собакНовий штам коронавірусу: країни ЄС не впускають британцівШотландські корови скидають шерсть в умовах австралійського літаПонад 1,4 мільйона жителів Мадагаскару потребуватиме продовольчої допомогиДо Великої Британії планують привезти стадо зубрів і шукають для них рейнджераГора Еверест виявилася вищою, ніж ми гадалиЯк у Німеччині стареньким допомагають упоратися із самотністю в умовах пандемії30-кілометрова черга з вантажівок: Німеччина закрила кордони з Чехією та АвстрієюГості Олімпіади в Токіо проведуть карантин у крихітних номерах готелюІндійка допомогла односельчанкам заробляти за допомогою плетіння з бамбука