08.10.2021
Телеканал NTD

В Італії з рятувальниками на пляжах працюють собаки

В Італії з рятувальниками на пляжах працюють собаки

Хай ці чотирилапі рятувальники й не носять спеціальних костюмів, але це не заважає їм ставитися до..

Дата завантаження: 2021-03-08

video

Хай ці чотирилапі рятувальники й не носять спеціальних костюмів, але це не заважає їм ставитися до своєї роботи максимально серйозно. Вони служать в Італійській школі собак-рятувальників і щороку допомагають діставати з води десятки людей.

Пляж Ріва-дель-Таркіні лежить за годину їзди від Рима. Тут у команді лише жінки.

Чорний лабрадор Поко показує свої навички. Він разом із господинею підпливає до учасника навчань, підставляє тому спину й повільно рухається до берега.

Власниця собаки Ванесса каже, що дуже важливо побудувати довірливі стосунки зі своїм вихованцем.

[Ванесса Пріско, власниця Поко]:
«Наші взаємини дуже важливі, бо спираються на довіру, на зв’язок, а також на любов до собаки. Не дивно, що в нас такий зв’язок. Ми 24 години разом, ми проживаємо разом наші емоції та все наше життя».

Щоб підготувати собаку, треба близько року. Потім він готовий нести службу.

[Роберто Гасбаррі, тренер рятувальників]:
«Зараз маємо близько 400 волонтерів і стільки ж собак, які працюють у всій країні: з півночі на південь, включно з альпійськими озерами. За 30 років наша служба досягла загальнонаціонального рівня. Щоліта ми рятуємо від 30 до 40 життів».

Допомога собак стала особливо актуальною під час пандемії коронавірусу, бо тварини виключають прямий контакт між людьми.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Італії з рятувальниками на пляжах працюють собакиПерші наслідки «брекзиту» на кордоні: паперова тяганина, черги й затримкиПаризький ресторан зберіг зірку Мішлен, попри карантинПопри карантинні обмеження, церква в Болівії допомагає бездомним на РіздвоВолонтери відновлюють центр Мосула, щоб магазини знову змогли відкритисяФранцузька компанія доставляє вантажі зі США вітрильникамиВ Іраку випустили в дику природу врятованих рідкісних ведмедівПісля великого спалаху COVID-19 в американському містечку почалося духовне відродженняДля австралійських сміливців стрибки зі скелі стали демонстрацією єдності й довіриПандемія посилюється: понад 90 мільйонів хворих і новий штам