06.01.2021
Телеканал NTD

Іспанія намагається впоратися з новою хвилею пандемії

Іспанія намагається впоратися з новою хвилею пандемії

Машини швидкої допомоги й далі доставляють пацієнтів із COVID-19 до іспанських лікарень. Держава намагається впоратися з..

Дата завантаження: 2021-03-05

video

Машини швидкої допомоги й далі доставляють пацієнтів із COVID-19 до іспанських лікарень. Держава намагається впоратися з новою хвилею епідемії. Загалом тут заразилося найбільше людей з усіх країн Західної Європи.

26 серпня зареєстрували понад 3500 нових випадків. Це приблизно вдвічі менше за найбільший добовий показник за минулий тиждень, але набагато більше, ніж було під час спаду епідемії в червні — тоді щодня реєстрували коло трьохсот хворих.

Нова хвиля епідемії почалася в Іспанії на початку липня, коли країна скасувала режим надзвичайного стану й більшу частину карантинних заходів. Прем’єр обіцяє, що не допустить ситуації, яка була на піку епідемії навесні.

[Педро Санчес, прем’єр-міністр Іспанії]:
«Ми цього не допустимо. Мусимо взяти ситуацію під контроль, перемогти другу хвилю, яка нависла над нами. І чим раніше й ефективніше ми діятимемо, тим краще».

Слід зазначити, що зараз смертність в Іспанії нижча, ніж була в період із березня по травень. Так, щодоби реєструють по кілька десятків померлих, тоді як навесні щодня втрачала життя майже тисяча осіб.

Загалом від коронавірусу вже померло майже 29 тисяч іспанців.

Прем’єр-міністр каже, що на допомогу в протистоянні пандемії до регіонів уже відправили військових, які допомагатимуть проводити масове тестування.
Коротке посилання на цю сторінку:

Іспанія намагається впоратися з новою хвилею пандеміїУгорці спалюють сміття, щоб опалювати будинкиГреція звинуватила Туреччину в організації перевезення нелегалів із СомаліДітям Кот-д’Івуару Санта дарує темношкірих ляльокЧерез наплив мігрантів Чилі загрожує гуманітарна кризаАвстралієць подолав алкоголізм і нині має власну компанію з оббивання меблівУ Єгипті коні допомагають дітям із вадами розвитку поліпшити самопочуттяАукціонна фірма збирає три мільйони на купівлю будинку дитинства ТрампаСтримати новий штам: Данія продовжила карантинні заходи ще на три тижніЯпонці переважно виступають проти проведення Олімпіади цього року