21.11.2021
Телеканал NTD

Дізнатися історію знаменитого бананового кетчупу Філіппін тепер можна онлайн

Дізнатися історію знаменитого бананового кетчупу Філіппін тепер можна онлайн

Знаменитий кетчуп із бананів уже давно став частиною національної кулінарної історії Філіппін. А тепер про нього..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Знаменитий кетчуп із бананів уже давно став частиною національної кулінарної історії Філіппін. А тепер про нього можна дізнатися не лише в музеї, а ще й онлайн. Компанія NutriAsia створила віртуальну екскурсію, яку присвятила 50-річчю популярного соусу.

Рецепт придумала філіппінський технолог Марія Ороса під час Другої світової війни. Тоді існували проблеми з постачанням помідорів, тому було неможливо виробляти традиційний кетчуп. Ороса експериментувала з різними фруктами й овочами й урешті-решт зупинилася на бананах як основному інгредієнті.

[Джеймс Лім, голова відділу маркетингу компанії]:
«Ми «офіліппінили» томатний кетчуп. Філіппінці — майстри це робити. Ми завжди винаходимо свій варіант, наприклад власні спагеті, хот-доги та інші страви».

Музей бананового кетчупу відкрили ще 2017 року в провінції Лагуна, що на півдні від Маніли. Але через пандемію фізично його скуштувати поки неможливо. Утім, у компанії через це не переймаються.

[Джеймс Лім, голова відділу маркетингу компанії]:
«Раніше його можна було покуштувати, лише приїхавши туди, а тепер його бачить увесь світ. Ми можемо розповісти про банановий кетчуп — унікальний винахід філіппінців — значно більшій аудиторії».

Філіппінський банановий кетчуп має солодкувато-гострий смак. Сьогодні його додають майже до всього: до омлетів, хот-догів і бутербродів. А ще він став невіддільною частиною місцевих страв зі спагеті.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дізнатися історію знаменитого бананового кетчупу Філіппін тепер можна онлайнСвіт перебуває на піку народжуваності близнюківModerna запевняє в ефективності її вакцини проти нових штамів коронавірусуМасаж і класична музика: як у Малайзії вирощують японські дині40 000 підземних поштовхів: на ісландському півострові Рейк’янес чекають виверженняШкільний учитель рік знімав на фотоапарат життя під час локдаунуВООЗ: ризик поширення вірусу Ебола з Гвінеї до сусідніх країн дуже великийЄгипетських сиріт стали частіше забирати в сім’їГубернатор Техасу обіцяє розслідувати причини масштабного відключення світлаСтримати новий штам: Данія продовжила карантинні заходи ще на три тижні