21.11.2021
Телеканал NTD

Раптові повені в Афганістані: понад 70 загиблих

Раптові повені в Афганістані: понад 70 загиблих

Понад 70 людей загинуло від раптових повеней в Афганістані. Вони почалися на світанку в провінції Парван,..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Понад 70 людей загинуло від раптових повеней в Афганістані. Вони почалися на світанку в провінції Парван, що межує з Кабулом. Серед жертв є жінки й діти.

Зруйновано близько 300 будинків.

[потерпілий]:
«Я намагався перевести свою сім’ю на дах, але несподівано все затопило, і їх змило. Семеро моїх родичів пропало безвісти. Я не знаю, де вони».

На місці тривають рятувальні роботи. З-під шару бруду витягли загалом тіла 72 осіб. Близько 90 місцевих жителів постраждали.

Як повідомляє влада, повені також зафіксовано ще у вісьмох провінціях країни. Двоє людей загинуло в провінції Вардак, і ще двоє — у Нангархарі.

Президент Афганістану розпорядився, щоб місцеві уряди надали постраждалим усю необхідну допомогу. Водночас влада зазначає, що завдано великої шкоди економіці.

Афганістан розшарпують збройні конфлікти, економічний спад і пандемія коронавірусу. Повені додали місцевим жителям ще більше складнощів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Раптові повені в Афганістані: понад 70 загиблихУ М’янмі сталися найбільш кровопролитні сутички з часу переворотуВійськовики М’янми відкрили вогонь під час похорону загиблого протестувальникаВ Еквадорі президентом несподівано став банкір Гільєрмо ЛассоПісля трьох днів погромів у Нідерландах відновили порядокНова хвиля коронавірусу в Індії: по два пацієнти на ліжкоПівдень Європи закликає до більшої солідарності щодо проблеми нелегальної міграціїПівніч Болівії затопило — людей евакуюютьІзраїль і Косово встановили дипломатичні відносиниСША виводять війська з Афганістану, але чи буде це кінцем війни?