01.09.2021
Телеканал NTD

Перший у світі автоматизований дрон стежить за жителями Сінгапуру

Перший у світі автоматизований дрон стежить за жителями Сінгапуру

У Сінгапурі за жителями почали стежити дрони. Вони фіксують випадки, коли люди стоять близько один до..

Дата завантаження: 2021-03-01

video

У Сінгапурі за жителями почали стежити дрони. Вони фіксують випадки, коли люди стоять близько один до одного й не дотримуються соціального дистанціювання. Поліція міста-держави поки тестує два апарати.

Їх розробила одна ізраїльська компанія. Важать вони по 10 кілограмів кожен. Запрограмовані на те, щоб виявляти великі скупчення людей і транслювати відео поліціянтам.

Співзасновник компанії-розробника каже, що це вперше повністю автоматичним літальним апаратам дозволили переміщатися над мегаполісом.

[Ран Краусс, співзасновник компанії — розробника дрона]:
«Це перший повністю автоматизований дрон. Це означає, що він може літати без оператора. Ідея в тому, що його можна використовувати для різних цілей, зокрема для складання мап, стеження, безпеки й такого іншого».

Дрон уміє націлюватися на певну ділянку й збільшувати зображення. Така функція корисна для поліціянтів, бо вони відразу зможуть оцінити ситуацію.

[Ран Краусс, співзасновник компанії — розробника дрона]:
«Це дуже допоможе силам безпеки не лише під час надзвичайних ситуацій, але також і в повсякденній роботі. Якщо поліціянту потрібно кудись потрапити, він замість цього може відправити дрон».

У компанії кажуть, що в розроблення дрона вклали приблизно 100 мільйонів доларів. Тепер планують почати серійне виробництво.

[Ран Краусс, співзасновник компанії — розробника дрона]:
«Ми хочемо побачити ці дрони в кожному місті світу. І головна причина цього в тому, що ця система може справді рятувати життя».

Наразі компанія веде переговори й з іншими країнами, щоб постачати їм нові дрони.
Коротке посилання на цю сторінку:

Перший у світі автоматизований дрон стежить за жителями СінгапуруТихіше, ніж на Різдво: локдауни у 2020-му вдвічі знизили шумове забруднення«Розумні» пилососи й роботи-помічники: новинки виставки CES-2021Південнокорейський «розумний» нашийник перекладає господарям гавкіт собакБіля берегів Мексики знайшли новий вид китівІталійські лікарі відновили чоловікові обличчя за допомогою 3D-друкуУ Японії випустили окуляри, що визначають тон шкіри обличчяУ Помпеях знайшли давній вуличний ресторан із фрескамиМодне ательє в Лондоні проводить дистанційні приміряння за допомогою робота«Розумне» дзеркало допомагає тренуватися й дотримуватися дистанції