16.02.2021
Телеканал NTD

2100 індійок виконали танець з мечами та встановили рекорд Гіннеса

2100 індійок виконали танець з мечами та встановили рекорд Гіннеса

Танець з мечами Раджкот, Індія В індійському місті Раджкот встановили світовий рекорд. Сотні жінок у національних..

Дата завантаження: 2021-05-16

video

Танець з мечами
Раджкот, Індія

В індійському місті Раджкот встановили світовий рекорд. Сотні жінок у національних костюмах виконали традиційний танець з мечами. Раніше так зустрічали воїнів-раджпутів, які поверталися з війни переможцями.

Споглядали танець і члени колишньої монаршої родини Раджкота.

[Мандгата Сінг Джадеджа, принц]:
«Для нас це велика честь. Цей танець з мечами ілюструє нашу єдність, звитягу й відвагу, а ще наше мистецтво й майстерність».

Щоб встановити світовий рекорд, виконавиці танцювали понад п’ять хвилин. Досягнення зареєстрували представники Книги Гіннеса.

[Джек Брокбанк, представник Книги рекордів Гіннеса]:
«Радий оголосити, що в Раджкоті встановили новий рекорд Книги Гіннеса з найбільшої кількості людей, які танцюють з мечами. Результат підрахунку — 2126 осіб».

Раджпути — це етнічна станова група, яка налічує 17 мільйонів осіб. Її представники живуть на північному заході Індії й у Пакистані.

З IX століття войовничі раджпути впливали на політику Північної Індії. У середині XVI століття після поразки в битві з Великими Моголами вони пішли до них на службу, щоб зберегти автономію своїх князівств.

Традиція танцювати з мечами, зустрічаючи чоловіків, що йдуть з війни, виникла саме в епоху правління Могольскої імперії.
Коротке посилання на цю сторінку:

2100 індійок виконали танець з мечами та встановили рекорд ГіннесаГладіатори Стародавнього Риму: у Неаполі відкрилася тематична виставкаХрам ацтеків у Мехіко знову приймає відвідувачівТанго в захисних костюмах: швейцарські танцюристи нагадали про себеУ Мінську показали колекцію зі 120 кнопкових мобільних телефонівЦеглинка за цеглинкою: нью-йоркський «Леголенд» майже добудувалиНайбільший цирк-шапіто Угорщини через пандемію опинився на межі банкрутстваУ болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінгоЗнамените озеро Дал у Кашмірі очищають від сміття й бур’янівНайбільше поле тюльпанів в Азії приваблює туристів до Кашміру