08.12.2021
Телеканал NTD

Chanel показав «чернечу» колекцію

Chanel показав «чернечу» колекцію

Колекція Chanel Париж, Франція На Тижні високої моди в Парижі Chanel переніс гостей на подвір’я монастиря...

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Колекція Chanel
Париж, Франція

На Тижні високої моди в Парижі Chanel переніс гостей на подвір’я монастиря. Моделі демонструють стриману колекцію чорних, білих і сірих кольорів. Наряди присвятили засновниці дому моди Коко Шанель, яка провела в монастирі свої ранні роки.

Дизайнер, яка заснувала свій бренд 1910 року, у юності після смерті матері кілька років провела в Обазінському абатстві, що на південному заході Франції. Там черниці, які дбали про дитячий притулок, навчили її шити.

Відтоді чорний і білий кольори, у які одягалися монашки, Шанель неодноразово використовувала у своїх нарядах. Та ж колірна гамма надихнула й цю колекцію. Багато яке вбрання кроєм нагадує сувору шкільну форму. Фірмові твідові сукні та піджаки поєднуються з мокасинами й шкарпетками, що ще більше доповнює образ школярки.

Весільний одяг теж строгий і простий. На те, що це святкове вбрання, указує хіба що фата.

Колекцію створила креативний директор Chanel Вірджинія Віар, яка очолила дім моди торік після смерті Карла Лагерфельда. Показ відвідала французька акторка Єва Грін, американський співак Фаррелл Вільямс і член південнокорейської музичної групи G-Dragon.
Коротке посилання на цю сторінку:

Chanel показав «чернечу» колекціюПерегони з часом: баварцеві двічі на рік доводиться переводити 365 годинниківНайбільше поле тюльпанів в Азії приваблює туристів до КашміруТанго в захисних костюмах: швейцарські танцюристи нагадали про себеПандемія підвищила попит на вінілові платівкиНова виставка в Парижі висвітлює життя Наполеон у вигнанніЗнаменитим Гентським вівтарем можна погуляти у віртуальної реальностіУ Копенгагені в умовах карантинних заходів проходить фестиваль світлаІталійці насолоджуються весною на тюльпановому поліСтаровинний будинок у Сан-Франциско переставили на іншу вулицю