16.06.2022
Телеканал NTD

Chanel показав «чернечу» колекцію

Chanel показав «чернечу» колекцію

Колекція Chanel Париж, Франція На Тижні високої моди в Парижі Chanel переніс гостей на подвір’я монастиря...

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Колекція Chanel
Париж, Франція

На Тижні високої моди в Парижі Chanel переніс гостей на подвір’я монастиря. Моделі демонструють стриману колекцію чорних, білих і сірих кольорів. Наряди присвятили засновниці дому моди Коко Шанель, яка провела в монастирі свої ранні роки.

Дизайнер, яка заснувала свій бренд 1910 року, у юності після смерті матері кілька років провела в Обазінському абатстві, що на південному заході Франції. Там черниці, які дбали про дитячий притулок, навчили її шити.

Відтоді чорний і білий кольори, у які одягалися монашки, Шанель неодноразово використовувала у своїх нарядах. Та ж колірна гамма надихнула й цю колекцію. Багато яке вбрання кроєм нагадує сувору шкільну форму. Фірмові твідові сукні та піджаки поєднуються з мокасинами й шкарпетками, що ще більше доповнює образ школярки.

Весільний одяг теж строгий і простий. На те, що це святкове вбрання, указує хіба що фата.

Колекцію створила креативний директор Chanel Вірджинія Віар, яка очолила дім моди торік після смерті Карла Лагерфельда. Показ відвідала французька акторка Єва Грін, американський співак Фаррелл Вільямс і член південнокорейської музичної групи G-Dragon.
Коротке посилання на цю сторінку:

Chanel показав «чернечу» колекціюРідкісний малюнок Мікеланджело продали на аукціоні за 23 млн євроЯпонський парад пройшов у Нью-ЙоркуЯк жив багатий давньоримський купець, тепер можна побачити зсерединиВікно в Тибет своїми картинами прочинив китайський художник у РиміСтародавня лодська мозаїка повернулася до Ізраїлю після світового турнеУ столиці Ємену під час перемир’я почали відновлювати Старе містоУ Грузії відкрили скляний міст із підвісною кав’ярнеюДесятки сортів манго привезли на індійський фестивальВ Угорщині з’явилася радіостанція, яка розповідає про життя циган

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: