16.03.2021
Телеканал NTD

Піаніст зіграв на вертикально підвішеному фортепіано

Піаніст зіграв на вертикально підвішеному фортепіано

«Вертикальний концерт» у повітрі Мюнхен, Німеччина Над будівельним майданчиком концертного залу в Мюнхені лунає музика. А..

Дата завантаження: 2021-05-16

video

«Вертикальний концерт» у повітрі
Мюнхен, Німеччина

Над будівельним майданчиком концертного залу в Мюнхені лунає музика. А тим часом піаніст і його фортепіано плавно злітають угору, причому інструмент розташований вертикально. Такий концерт влаштував швейцарський музикант Ален Рош.

Виступ проходить удосвіта.

[Ален Рош, піаніст]:
«Ми виступили на будівельному майданчику концертного залу. Це був перший концерт майбутнього концертного залу».

Унизу розташувалося зо два десятки глядачів.

[глядач]:
«Якби було тепліше, то було б трохи ліпше, та витримати можна. Імовірно, це частина задуму виступу. Без холоду, мабуть, вийшло б інакше».

Піаніст гастролює Європою з 2013 року. Його «вертикальний концерт» пройшов у межах мюнхенського фестивалю Out of the Box.
Коротке посилання на цю сторінку:

Піаніст зіграв на вертикально підвішеному фортепіаноГладіатори Стародавнього Риму: у Неаполі відкрилася тематична виставкаУ Брисбені світлофорні шафи перетворюють на твори мистецтваПодружжя музикантів поважного віку розважає онлайн-концертамиНова виставка в Парижі висвітлює життя Наполеон у вигнанніПерегони з часом: баварцеві двічі на рік доводиться переводити 365 годинниківВ Індії колонії рожевих фламінго приваблюють шанувальників природиІталійці насолоджуються весною на тюльпановому поліТеатр із доставлянням: італійські актори приїжджають за викликом до парківГрандіозне світлове шоу: 500 дронів злетіли в небо над Дубліном у День святого Патріка