21.02.2021
Телеканал NTD

Піаніст зіграв на вертикально підвішеному фортепіано

Піаніст зіграв на вертикально підвішеному фортепіано

«Вертикальний концерт» у повітрі Мюнхен, Німеччина Над будівельним майданчиком концертного залу в Мюнхені лунає музика. А..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

«Вертикальний концерт» у повітрі
Мюнхен, Німеччина

Над будівельним майданчиком концертного залу в Мюнхені лунає музика. А тим часом піаніст і його фортепіано плавно злітають угору, причому інструмент розташований вертикально. Такий концерт влаштував швейцарський музикант Ален Рош.

Виступ проходить удосвіта.

[Ален Рош, піаніст]:
«Ми виступили на будівельному майданчику концертного залу. Це був перший концерт майбутнього концертного залу».

Унизу розташувалося зо два десятки глядачів.

[глядач]:
«Якби було тепліше, то було б трохи ліпше, та витримати можна. Імовірно, це частина задуму виступу. Без холоду, мабуть, вийшло б інакше».

Піаніст гастролює Європою з 2013 року. Його «вертикальний концерт» пройшов у межах мюнхенського фестивалю Out of the Box.
Коротке посилання на цю сторінку:

Піаніст зіграв на вертикально підвішеному фортепіаноМайкл Корс показав свою колекцію наживо вперше з початку пандеміїЗ галереї — на Трафальгарську площу: шедеври живопису прийшли до людейГучно й весело: як проходить фестиваль духових оркестрів у СербіїОбід на 3000 осіб: берлінці попрощалися з аеропортом «Тегель»У Киргизстані пройшов фестиваль, присвячений спадщині предківМеркель відкрила найбільшу в Німеччині виставку картин Яна ВермераMet Gala: у чому красувалися зірки на червоній доріжці«Рідке золото»: як берберські жінки роблять арганову оліюЯк жили вікінги, показали на фестивалі в Англії