25.11.2024
Телеканал NTD

Піаніст зіграв на вертикально підвішеному фортепіано

Піаніст зіграв на вертикально підвішеному фортепіано

«Вертикальний концерт» у повітрі Мюнхен, Німеччина Над будівельним майданчиком концертного залу в Мюнхені лунає музика. А..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

«Вертикальний концерт» у повітрі
Мюнхен, Німеччина

Над будівельним майданчиком концертного залу в Мюнхені лунає музика. А тим часом піаніст і його фортепіано плавно злітають угору, причому інструмент розташований вертикально. Такий концерт влаштував швейцарський музикант Ален Рош.

Виступ проходить удосвіта.

[Ален Рош, піаніст]:
«Ми виступили на будівельному майданчику концертного залу. Це був перший концерт майбутнього концертного залу».

Унизу розташувалося зо два десятки глядачів.

[глядач]:
«Якби було тепліше, то було б трохи ліпше, та витримати можна. Імовірно, це частина задуму виступу. Без холоду, мабуть, вийшло б інакше».

Піаніст гастролює Європою з 2013 року. Його «вертикальний концерт» пройшов у межах мюнхенського фестивалю Out of the Box.
Коротке посилання на цю сторінку:

Піаніст зіграв на вертикально підвішеному фортепіаноВ Італії відкрився новий підвісний міст на висоті 175 метрівФестиваль повітряних зміїв у Вейфані: панди, дракони та кальмариРаніше втрачену гітару Джона Леннона виставлять на аукціонВогняноволосі жінки незвичайної краси: виставка прерафаелітів відкрилася в ІталіїНадихнула наука та природа: 17 незвичайних скульптур розмістили в Садах К’ю в ЛондоніНаціональний балет Грузії приїхав з танцювальною програмою до Боснії і ГерцеговиниБоснійські майстри прикрашають великодні яйця розписом та навіть підковамиКитайські майстри готують повітряних зміїв до видовищного фестивалюОдну з найдавніших у світі книг виставлять на аукціон

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: