16.07.2022
Телеканал NTD

Піаніст зіграв на вертикально підвішеному фортепіано

Піаніст зіграв на вертикально підвішеному фортепіано

«Вертикальний концерт» у повітрі Мюнхен, Німеччина Над будівельним майданчиком концертного залу в Мюнхені лунає музика. А..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

«Вертикальний концерт» у повітрі
Мюнхен, Німеччина

Над будівельним майданчиком концертного залу в Мюнхені лунає музика. А тим часом піаніст і його фортепіано плавно злітають угору, причому інструмент розташований вертикально. Такий концерт влаштував швейцарський музикант Ален Рош.

Виступ проходить удосвіта.

[Ален Рош, піаніст]:
«Ми виступили на будівельному майданчику концертного залу. Це був перший концерт майбутнього концертного залу».

Унизу розташувалося зо два десятки глядачів.

[глядач]:
«Якби було тепліше, то було б трохи ліпше, та витримати можна. Імовірно, це частина задуму виступу. Без холоду, мабуть, вийшло б інакше».

Піаніст гастролює Європою з 2013 року. Його «вертикальний концерт» пройшов у межах мюнхенського фестивалю Out of the Box.
Коротке посилання на цю сторінку:

Піаніст зіграв на вертикально підвішеному фортепіаноГонконзький музей історії покаже тисячі років китайської культуриРідкісну книжку про Гаррі Поттера виставлять на аукціонУ зоопарку Пакистану тварин рятують від спекиСкрипку Страдіварі планують продати на аукціоні за 11 мільйонів доларівПерегони на катамаранах: гамір у тихому озері БрюсселяМісце кораблетрощі стало курортомУ Гонконгу залишилася лише одна фабрика, де порцеляну розписують вручну

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: