04.03.2021
Телеканал NTD

Піаніст зіграв на вертикально підвішеному фортепіано

Піаніст зіграв на вертикально підвішеному фортепіано

«Вертикальний концерт» у повітрі Мюнхен, Німеччина Над будівельним майданчиком концертного залу в Мюнхені лунає музика. А..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

«Вертикальний концерт» у повітрі
Мюнхен, Німеччина

Над будівельним майданчиком концертного залу в Мюнхені лунає музика. А тим часом піаніст і його фортепіано плавно злітають угору, причому інструмент розташований вертикально. Такий концерт влаштував швейцарський музикант Ален Рош.

Виступ проходить удосвіта.

[Ален Рош, піаніст]:
«Ми виступили на будівельному майданчику концертного залу. Це був перший концерт майбутнього концертного залу».

Унизу розташувалося зо два десятки глядачів.

[глядач]:
«Якби було тепліше, то було б трохи ліпше, та витримати можна. Імовірно, це частина задуму виступу. Без холоду, мабуть, вийшло б інакше».

Піаніст гастролює Європою з 2013 року. Його «вертикальний концерт» пройшов у межах мюнхенського фестивалю Out of the Box.
Коротке посилання на цю сторінку:

Піаніст зіграв на вертикально підвішеному фортепіаноЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»Єрусалимські підлітки перетворили на скейт-парк дахи Старого містаРіздвяний вертеп на воді: незвичайна інсталяція у Венеціанській лагуніТрадиційну виставку шведських пряникових будиночків цього року зробили в 3DУ Новому Орлеані через скасування параду люди прикрасили будинки як карнавальні платформиУ Великій Британії за час карантину втричі зріс попит на пазлиТанго в захисних костюмах: швейцарські танцюристи нагадали про себеФранцузький багет хочуть додати до списку культурної спадщини ЮНЕСКОДень бабака: зима затримається ще на шість тижнів