20.01.2022
Телеканал NTD

Дитинчата панди дебютують у Берлінському зоопарку

Дитинчата панди дебютують у Берлінському зоопарку

Дитинчата панди вийшли на люди Берлін, Німеччина У Берлінському зоопарку вийшли до відвідувачів дитинчата великої панди..

Дата завантаження: 2022-01-19

video

Дитинчата панди вийшли на люди
Берлін, Німеччина

У Берлінському зоопарку вийшли до відвідувачів дитинчата великої панди Мен Сян і Мен Юань. Малюкам уже по п’ять місяців, тому їх разом із мамою перевели до вольєра.

Поки Мен Мен меланхолійно жує бамбук, ведмежата обживаються на нових просторах. Вони вчаться повзати по колодах і каменях, але часто падають і перекидаються.

Якийсь час сімейство житиме лише в заскленому вольєрі.

[Андреас Кнірім, директор Берлінського зоопарку]:
«Найважчим був перший місяць, коли треба було проявляти особливу обережність через небезпеку інфекційних захворювань, що загрожують ззовні. Тому ми дуже обережні. Та це не має нічого спільного з поширенням коронавірусу, який зараз лякає людей».

Батьки ведмежат Мен Мен і Цзяо Цін прибули до Берліна в червні 2017 року. Китай здав їх Німеччині в оренду на 15 років. Відтоді в зоопарку дуже чекали малят, але вони народилися лише наприкінці минулого літа. Зате аж двоє.

[Андреас Кнірім, директор Берлінського зоопарку]:
«Панди прожили тут довго, але нам не вистачало ведмежат. Ми хотіли довести, що це не вина наших співробітників і причина не в тому, що бракує досвіду. Гадаю, ми зуміли показати, що добре справляємося і що нам можна довірити таку справу».

Фахівці зоопарку задоволені тим, як розвиваються дитинчата. Вони важать уже по десять кілограмів, і їм поки потрібне материнське молоко.

Мен Сян і Мен Юань житимуть у Берлінському зоопарку від двох до чотирьох років. Коли зможуть обходитися без мами, їх за умовами договору, відправлять до Китаю.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дитинчата панди дебютують у Берлінському зоопаркуРіздвяні вогні прикрасили Єлисейські поля в ПарижіБоснійський весільний музикант знайшов спосіб, як не втрачати чайовихУ Празькому зоопарку вперше оселився вомбатКолючі й запашні: мешканців зоопарку в Берліні пригощають ялинкамиСотні прикрашених ялинок в одному будинку: німець установив рекордПоля Умбрії вбралися в червоні й жовтогарячі шатиІндієць побудував для дружини копію Тадж-МахалуВулиці Лондона засяяли одночасно