25.12.2024
Телеканал NTD

Аніл Капур і ще 2470 індійців побили рекорд Гіннеса, виконавши позу планки

Аніл Капур і ще 2470 індійців побили рекорд Гіннеса, виконавши позу планки

Рекорд із виконання планки Мумбай, Індія У Мумбаї встановили рекорд Гіннеса з масового виконання вправи з..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Рекорд із виконання планки
Мумбай, Індія

У Мумбаї встановили рекорд Гіннеса з масового виконання вправи з йоги, яка називається «Планка». Її зробила 2471 особа, а натхненником став знаменитий індійський актор Аніл Капур. Він виконував планку разом з усіма.

[Аніл Капур, актор]:
«Тут зібралися люди різного віку: від 18 до 84 років. Усі прийшли сюди. Не очікував, що о пів на сьому ранку прийде понад 2000 осіб».

Захід пройшов у межах ініціативи «Планка для Індії». Його мета — надихнути людей стати фізично активнішими, щоб уникнути згубних наслідків сидячого способу життя.

Уважається, що вправа «Планка» сприяє загальному зміцненню м’язів тіла й допомагає покращити поставу.

Новий світовий рекорд зареєстрували представники Книги Гіннеса.
Коротке посилання на цю сторінку:

Аніл Капур і ще 2470 індійців побили рекорд Гіннеса, виконавши позу планкиРаніше втрачену гітару Джона Леннона виставлять на аукціонНезвичайна інсталяція: відеопортал зв’язав Нью-Йорк із ДубліномПрогулянка найромантичнішим садом світуПаризький кондитер створив незвичайне тістечко з нагоди Олімпійських ігорУ Болівії ламам, альпакам та вікуньям присвятили фестивальНаціональний симфонічний оркестр США зіграв на старовинних інструментахУ швейцарському замку відкрилася перша Всесвітня бібліотека водиСтаровинне іспанське ательє створює одяг та аксесуари для кіноіндустрії всього світуВиставка забутих жінок-художниць проходить у Лондоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: