04.03.2021
Телеканал NTD

Аніл Капур і ще 2470 індійців побили рекорд Гіннеса, виконавши позу планки

Аніл Капур і ще 2470 індійців побили рекорд Гіннеса, виконавши позу планки

Рекорд із виконання планки Мумбай, Індія У Мумбаї встановили рекорд Гіннеса з масового виконання вправи з..

Дата завантаження: 2021-03-04

video

Рекорд із виконання планки
Мумбай, Індія

У Мумбаї встановили рекорд Гіннеса з масового виконання вправи з йоги, яка називається «Планка». Її зробила 2471 особа, а натхненником став знаменитий індійський актор Аніл Капур. Він виконував планку разом з усіма.

[Аніл Капур, актор]:
«Тут зібралися люди різного віку: від 18 до 84 років. Усі прийшли сюди. Не очікував, що о пів на сьому ранку прийде понад 2000 осіб».

Захід пройшов у межах ініціативи «Планка для Індії». Його мета — надихнути людей стати фізично активнішими, щоб уникнути згубних наслідків сидячого способу життя.

Уважається, що вправа «Планка» сприяє загальному зміцненню м’язів тіла й допомагає покращити поставу.

Новий світовий рекорд зареєстрували представники Книги Гіннеса.
Коротке посилання на цю сторінку:

Аніл Капур і ще 2470 індійців побили рекорд Гіннеса, виконавши позу планкиУ Великій Британії за час карантину втричі зріс попит на пазлиУ Литві прокатні машини укомплектували санкамиНімецький пекар робить торти у вигляді шприца з вакциноюМобільний театр подорожує бідними кварталами ЄгиптуСирійський художник прикрашає каліграфією будинки й інтер’єри ресторанівВиставка робіт старих майстрів: Букінгемський палац сподівається поліпшити фінансове становищеМузична підтримка: грецькі лікарі співають біля лікарень, де лежать хворі на COVID-19Киргизькі туристи катаються по високогірному озері на саморобних санкахВ Австралії хлопчик посадив сад і отримав премію за людяність