16.03.2021
Телеканал NTD

Аніл Капур і ще 2470 індійців побили рекорд Гіннеса, виконавши позу планки

Аніл Капур і ще 2470 індійців побили рекорд Гіннеса, виконавши позу планки

Рекорд із виконання планки Мумбай, Індія У Мумбаї встановили рекорд Гіннеса з масового виконання вправи з..

Дата завантаження: 2021-05-16

video

Рекорд із виконання планки
Мумбай, Індія

У Мумбаї встановили рекорд Гіннеса з масового виконання вправи з йоги, яка називається «Планка». Її зробила 2471 особа, а натхненником став знаменитий індійський актор Аніл Капур. Він виконував планку разом з усіма.

[Аніл Капур, актор]:
«Тут зібралися люди різного віку: від 18 до 84 років. Усі прийшли сюди. Не очікував, що о пів на сьому ранку прийде понад 2000 осіб».

Захід пройшов у межах ініціативи «Планка для Індії». Його мета — надихнути людей стати фізично активнішими, щоб уникнути згубних наслідків сидячого способу життя.

Уважається, що вправа «Планка» сприяє загальному зміцненню м’язів тіла й допомагає покращити поставу.

Новий світовий рекорд зареєстрували представники Книги Гіннеса.
Коротке посилання на цю сторінку:

Аніл Капур і ще 2470 індійців побили рекорд Гіннеса, виконавши позу планкиФестиваль фламенко в іспанському місті Херес-де-ла-Фронтера святкує 25-річчяЯпонські ченці босоніж походили по розпеченому вугіллю й помолилися про здоров’я людейРесторан із бортовим харчуванням допомагає сеульцям зануритися в атмосферу польотуНове обличчя Ярослава Мудрого показує голограма в КиєвіЩо збирають в’єтнамські шанувальники LegoУ Києві відкрився найбільший в Україні парк динозаврівІндійський майстер виготовив замок вагою 300 кілограмівНігерійські фотографи зробили 1000 фотопортретів для своїх земляківПандемія підштовхнула казахстанців до сходжень на Тянь-Шань