19.07.2021
Телеканал NTD

Аніл Капур і ще 2470 індійців побили рекорд Гіннеса, виконавши позу планки

Аніл Капур і ще 2470 індійців побили рекорд Гіннеса, виконавши позу планки

Рекорд із виконання планки Мумбай, Індія У Мумбаї встановили рекорд Гіннеса з масового виконання вправи з..

Дата завантаження: 2021-10-19

video

Рекорд із виконання планки
Мумбай, Індія

У Мумбаї встановили рекорд Гіннеса з масового виконання вправи з йоги, яка називається «Планка». Її зробила 2471 особа, а натхненником став знаменитий індійський актор Аніл Капур. Він виконував планку разом з усіма.

[Аніл Капур, актор]:
«Тут зібралися люди різного віку: від 18 до 84 років. Усі прийшли сюди. Не очікував, що о пів на сьому ранку прийде понад 2000 осіб».

Захід пройшов у межах ініціативи «Планка для Індії». Його мета — надихнути людей стати фізично активнішими, щоб уникнути згубних наслідків сидячого способу життя.

Уважається, що вправа «Планка» сприяє загальному зміцненню м’язів тіла й допомагає покращити поставу.

Новий світовий рекорд зареєстрували представники Книги Гіннеса.
Коротке посилання на цю сторінку:

Аніл Капур і ще 2470 індійців побили рекорд Гіннеса, виконавши позу планкиЯк у середні віки: три боснійські сім’ї ковалів покладаються на енергію води й вогню51-річна Наомі Кемпбелл стала зіркою на тижні моди в ПарижіЄгипетський ніндзя: фанат черепашок-ніндзя здійснює дитячу мріюЯк жили вікінги, показали на фестивалі в АнгліїЗ висоти пташиного польоту: Сноудонія дістала статус ЮНЕСКОПоказ «Dolce & Gabbana»: блиск, кольори й символи ВенеціїЦеремонію зміни варти біля Букінгемського палацу провели вперше з початку пандеміїДо 95-річчя Вінні-Пуха вийшла нова книжка про його пригодиХудожник перевірив, що зможе створити на горі за мінус 10 градусів Цельсія