16.07.2022
Телеканал NTD

Центральну вулицю Кабула перетворили на модний подіум

Центральну вулицю Кабула перетворили на модний подіум

Показ мод Кабул, Афганістан Модний показ на центральній вулиці міста. У Кабулі такий захід незвичний і..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Показ мод
Кабул, Афганістан

Модний показ на центральній вулиці міста. У Кабулі такий захід незвичний і навіть небезпечний. Та ця афганська молодь хоче змін.

[Аджмал Хакікі, афганська модель і організатор показу]:
«Наша мета — просувати в суспільстві покази мод, щоб люди бачили, що це важлива частина культури Афганістану й що через неї можна показати культуру країни й об’єднати людей».

У показі традиційного афганського одягу беруть участь 16 молодих чоловіків і жінок. Для жінок це особливо сміливий учинок — в Афганістані багато хто досі носить чадру, яка повністю закриває тіло й обличчя. До того ж у регіоні й нині діють бойовики «Талібану», які придушують народні культурні традиції.

[Вахіда Ебаді, афганська модель]:
«Усі втомилися від війни й бажають миру. Ми хочемо тривалого миру в нашій країні, щоб ми мали більше можливостей демонструвати одяг».

Це вже не перший показ мод в Афганістані за останні роки. Однак перший, який проходить прямо на столичній вулиці.

[Шахед Джан, житель Кабула]:
«Це вперше я на показі мод. Як на мене, це добра справа. Нехай у майбутньому проводять більше таких заходів, щоби молодь могла демонструвати своє мистецтво».

Коротке посилання на цю сторінку:

Центральну вулицю Кабула перетворили на модний подіумПонад 60 кімоно показали на виставці в Нью-ЙоркуУ Грузії відкрили скляний міст із підвісною кав’ярнеюУ столиці Ємену під час перемир’я почали відновлювати Старе містоПерегони на катамаранах: гамір у тихому озері БрюсселяСтародавня лодська мозаїка повернулася до Ізраїлю після світового турнеДесятки сортів манго привезли на індійський фестивальСкрипку Страдіварі планують продати на аукціоні за 11 мільйонів доларівРідкісну книжку про Гаррі Поттера виставлять на аукціонМісце кораблетрощі стало курортом

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: