28.08.2021
Телеканал NTD

Центральну вулицю Кабула перетворили на модний подіум

Центральну вулицю Кабула перетворили на модний подіум

Показ мод Кабул, Афганістан Модний показ на центральній вулиці міста. У Кабулі такий захід незвичний і..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Показ мод
Кабул, Афганістан

Модний показ на центральній вулиці міста. У Кабулі такий захід незвичний і навіть небезпечний. Та ця афганська молодь хоче змін.

[Аджмал Хакікі, афганська модель і організатор показу]:
«Наша мета — просувати в суспільстві покази мод, щоб люди бачили, що це важлива частина культури Афганістану й що через неї можна показати культуру країни й об’єднати людей».

У показі традиційного афганського одягу беруть участь 16 молодих чоловіків і жінок. Для жінок це особливо сміливий учинок — в Афганістані багато хто досі носить чадру, яка повністю закриває тіло й обличчя. До того ж у регіоні й нині діють бойовики «Талібану», які придушують народні культурні традиції.

[Вахіда Ебаді, афганська модель]:
«Усі втомилися від війни й бажають миру. Ми хочемо тривалого миру в нашій країні, щоб ми мали більше можливостей демонструвати одяг».

Це вже не перший показ мод в Афганістані за останні роки. Однак перший, який проходить прямо на столичній вулиці.

[Шахед Джан, житель Кабула]:
«Це вперше я на показі мод. Як на мене, це добра справа. Нехай у майбутньому проводять більше таких заходів, щоби молодь могла демонструвати своє мистецтво».

Коротке посилання на цю сторінку:

Центральну вулицю Кабула перетворили на модний подіумСкульптури «українського Мікеланджело» показали в КиєвіЯпонка робить картонних роботів і танкиГігантський візерунок: у Киргизії виготовляють унікальні килимиГучно й весело: як проходить фестиваль духових оркестрів у СербіїДо 95-річчя Вінні-Пуха вийшла нова книжка про його пригодиВії, нігтики й масаж: ярмарок Olympia Beauty повернувся до ЛондонаГонконжців катають по 5 годин автобусом, щоб дати їм виспатися«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінокВеликий синій кит зі сміття: у Києві з’явився новий артоб’єкт