08.12.2021
Телеканал NTD

12 500 шрі-ланкійських близнюків зібралися разом, щоб побити світовий рекорд

12 500 шрі-ланкійських близнюків зібралися разом, щоб побити світовий рекорд

Близнюки зібралися заради рекорду Коломбо, Шрі-Ланка Близнюки різного віку прийшли на стадіон у шрі-ланкійському місті Коломбо...

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Близнюки зібралися заради рекорду
Коломбо, Шрі-Ланка

Близнюки різного віку прийшли на стадіон у шрі-ланкійському місті Коломбо. Вони хочуть побити рекорд Гіннеса за кількістю близнюків, які зібралися в одному місці.

[учасниця заходу]:
«Почувши цю новину, я подумала, що ми, близнюки, повинні піти й узяти участь. Ми особисто несемо за це відповідальність, бо бути близнюком — це найкраще, що може трапитися в житті».

[учасник заходу]:
«Зібрати з усієї країни близнюків і провести такий захід — добра справа. Це незвичайний досвід. Дуже приємно бачити стільки близнюків».

Організатори нарахували 12 з половиною тисяч осіб. Попередній рекорд було встановлено 1999 року в Тайбеї. Тоді там зібралися 8004 близнюки.

Дані зі Шрі-Ланки подадуть до комітету Книги рекордів Гіннеса й чекатимуть підтвердження.

Коли близнюків порахували, у Коломбо відбувся концерт за участю двійнят.
Коротке посилання на цю сторінку:

12 500 шрі-ланкійських близнюків зібралися разом, щоб побити світовий рекордОазис на голові: бельгієць замість маски надіває на себе мінітеплицюУ Литві прокатні машини укомплектували санкамиУ Греції з приходом весни розцвітають персикові й мигдалеві дереваФутболку Марадони з автографом виставляють на аукціонЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»Найбільше поле тюльпанів в Азії приваблює туристів до КашміруПаличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмівЕстонець змайстрував карусель із льоду прямо в Балтійському моріБоротьба й кінські перегони: традиційний фестиваль у Пакистані