25.10.2024
Телеканал NTD

12 500 шрі-ланкійських близнюків зібралися разом, щоб побити світовий рекорд

12 500 шрі-ланкійських близнюків зібралися разом, щоб побити світовий рекорд

Близнюки зібралися заради рекорду Коломбо, Шрі-Ланка Близнюки різного віку прийшли на стадіон у шрі-ланкійському місті Коломбо...

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Близнюки зібралися заради рекорду
Коломбо, Шрі-Ланка

Близнюки різного віку прийшли на стадіон у шрі-ланкійському місті Коломбо. Вони хочуть побити рекорд Гіннеса за кількістю близнюків, які зібралися в одному місці.

[учасниця заходу]:
«Почувши цю новину, я подумала, що ми, близнюки, повинні піти й узяти участь. Ми особисто несемо за це відповідальність, бо бути близнюком — це найкраще, що може трапитися в житті».

[учасник заходу]:
«Зібрати з усієї країни близнюків і провести такий захід — добра справа. Це незвичайний досвід. Дуже приємно бачити стільки близнюків».

Організатори нарахували 12 з половиною тисяч осіб. Попередній рекорд було встановлено 1999 року в Тайбеї. Тоді там зібралися 8004 близнюки.

Дані зі Шрі-Ланки подадуть до комітету Книги рекордів Гіннеса й чекатимуть підтвердження.

Коли близнюків порахували, у Коломбо відбувся концерт за участю двійнят.
Коротке посилання на цю сторінку:

12 500 шрі-ланкійських близнюків зібралися разом, щоб побити світовий рекордУнікальну колекцію монет данського магната, нарешті, можуть продатиПрогулянка найромантичнішим садом світуПавич, коала та дракон: виставку квітів в індійському штаті Тамілнад присвятили дикій природіЯк лондонський ресторан готує їжу лише з місцевих інгредієнтівРаніше втрачену гітару Джона Леннона виставлять на аукціонЗаповзятливі австралійці створюють приватні парки для вигулу собакКамбоджа: як святкують кхмерський Новий рікБоснійські майстри прикрашають великодні яйця розписом та навіть підковамиМіжнародний день бджіл: як вивчають цих комах із часів Галілея

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: