03.10.2021
Телеканал NTD

Обручку Кетрін Хепберн продали на аукціоні за $ 108 000

Обручку Кетрін Хепберн продали на аукціоні за $ 108 000

Обручка зі смарагдом і діамантами, яка належала знаменитій голлівудській акторці Кетрін Хепберн, пішла з молотка в..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Обручка зі смарагдом і діамантами, яка належала знаменитій голлівудській акторці Кетрін Хепберн, пішла з молотка в Лос-Анджелесі за 108 тисяч доларів. Це втричі більше, ніж очікували співробітники аукціонного дому.

Перстень подарував акторці в 1938 році американський мільярдер, авіатор і режисер Говард Г’юз. Він так і не одружився з Хепберн. Їхній роман тривав усього півтора року.

На аукціоні також продали куртку Г’юза, уторгувавши за неї майже 90 тисяч доларів. З молотка пішов й інший одяг мільярдера.

Ще одним лотом стало 55 любовних листів Хепберн, адресованих Г’юзу. Їх думали продати за 15 тисяч доларів. Однак отримали за них майже 45 тисяч.

Історію кохання голлівудської зірки й мільярдера показано у фільмі «Авіатор» із Леонардо Ді Капріо в головній ролі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Обручку Кетрін Хепберн продали на аукціоні за $ 108 000«Швидка допомога для пам’яток» відновлює стародавні споруди РумуніїРесторан із бортовим харчуванням допомагає сеульцям зануритися в атмосферу польотуУ Нью-Йорку з’явився новий парк із мальовничим краєвидомВ Австралії зберігають спогади людей поважного віку для майбутніх поколіньГотелі й ресторани Канн готуються зустріти гостей кінофестивалюНігерійські фотографи зробили 1000 фотопортретів для своїх земляківУ високогірному Ла-Пасі проходять перегони на саморобних картахУ Києві проходить виставка «Сузір’я Полєнова»Італія відзначає 700-річчя смерті Данте публічними читаннями