03.12.2021
Телеканал NTD

У Мехіко ацтеки відсвяткували 695-ту річницю заснування Теночтітлана

У Мехіко ацтеки відсвяткували 695-ту річницю заснування Теночтітлана

На площі Конституції в центрі Мехіко проходить традиційна церемонія ацтеків. Індіанці святкують 695-ту річницю заснування Теночтітлана...

Дата завантаження: 2021-08-02

video

На площі Конституції в центрі Мехіко проходить традиційна церемонія ацтеків. Індіанці святкують 695-ту річницю заснування Теночтітлана. Місто-держава стоїть на місці сучасної мексиканської столиці.

[учасниця церемонії]:
«Щороку ми приїжджаємо сюди не просто, щоб зануритися в цю енергію, але й щоб підтримати традиції».

[учасник церемонії]:
«Теночтітлан залишив нам добрий спосіб жити в гармонії, у світі, де є блага для всіх. Було встановлено правила й закони, і ми хочемо їх дотримуватися. Ми не думаємо про зміни, а хочемо зберегти створене хорошими людьми».

Теночтітлан заснували 1325 року. Ацтеки побудували багато храмів та шкіл й оточили місто дамбами й мостами. Також індіанці створювали плавучі острови з родючою землею.

1521 року Теночтітлан зруйнували конкістадори. З решток кам’яних споруд іспанці зводили будинки в європейському стилі.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Мехіко ацтеки відсвяткували 695-ту річницю заснування ТеночтітланаНайдовший у світі підвісний пішохідний міст побудували в ПортугаліїВиставка у Венеції: чи може архітектура врятувати планетуСотні венеційських гондол узяли участь у регаті «Вогалонга»Портики Болоньї можуть стати Світовою спадщиною ЮНЕСКОМільйони тюльпанів зацвіли під КиєвомФестиваль повітряних куль пройшов у Нью-ДжерсіЯк жителі різних півкуль святкують зимове й літнє сонцестоянняТиждень моди в Парижі: перший післякарантинний показ Christian DiorУ високогірному Ла-Пасі проходять перегони на саморобних картах