03.12.2021
Телеканал NTD

Британському принцові Джорджу 22 липня виповнилося 7 років

Британському принцові Джорджу 22 липня виповнилося 7 років

23 липня 2013 року світ уперше познайомився з принцом Джорджем Кембридзьким, який колись може стати королем..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

23 липня 2013 року світ уперше познайомився з принцом Джорджем Кембридзьким, який колись може стати королем Георгом VII. Він народився днем ​​раніше в герцога й герцогині Кембридзьких. 22 липня йому виповнилося 7 років.

Джордж став першим сином Вільяма й Кейт, а також третім правнуком королеви Єлизавети II.

Повне ім’я хлопчика — Джордж Александр Луї. Його хрестили 23 жовтня 2013 року в палаці святого Якова.

Принц Джордж — третій у черзі спадкоємець британського престолу. Перед ним стоять його дідусь принц Чарльз і батько принц Вільям.

Майже за два роки після народження Джорджа на світ з’явилася його сестра Шарлотта. 2 травня 2015 Вільям і Кейт знову вийшли на ґанок лікарні, щоби показати свою новонароджену.

Публіка була ще в більшому захваті, коли згодом того ж дня Вільям привів Джорджа, щоби той познайомився із сестрою.

А 23 квітня 2018 року народилася третя дитина подружжя — Луї Артур Чарльз.

Разом з дітьми герцоги побували на численних заходах у всьому світі. Кейт також часто робить знімки своєї малечі, а потім ділиться ними з громадськістю через пресцентр королівського двору.
Коротке посилання на цю сторінку:

Британському принцові Джорджу 22 липня виповнилося 7 роківФестиваль повітряних куль пройшов у Нью-ДжерсіКінські перегони без сідел: американські індіанці відроджують традиції предків«Швидка допомога для пам’яток» відновлює стародавні споруди РумуніїУ лондонському музеї оновили галерею із шедеврами РафаеляУ Лондоні відкрився музей поліціїУ високогірному Ла-Пасі проходять перегони на саморобних картахМаска Тутанхамона й бюст Нефертіті: у Єгипті роблять точні копії стародавніх речейУ Вестмінстерському дог-шоу братиме участь ще чотири породи собакЗолоту пектораль знову показали на виставці в Києві