03.01.2021
Телеканал NTD

У палестинському зоопарку карантин посприяв чималому приплоду

У палестинському зоопарку карантин посприяв чималому приплоду

Цей маленький павіан нещодавно народився в зоопарку палестинського міста Калькілія. А його появі на світ посприяв..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Цей маленький павіан нещодавно народився в зоопарку палестинського міста Калькілія. А його появі на світ посприяв тривалий карантин.

Мама-павіан виявилася не готовою ростити маля, і про нього піклується ветеринар.

Але це не єдиний приплід у зоопарку. Поки не було галасливих натовпів гостей, тут загалом народилося 15 нових мешканців. Серед них павичі та страуси. У звичайний час за такий період дитинчат народжується втричі менше.

[Самі Хадер, ветеринар]:
«Наприклад, страус і раніше відкладав яйця, але ніколи не будував гнізд і не виводив пташенят. А коли навкруги не стало людей, він звив гніздо».

Зоопарк відкрився наприкінці травня, і тут знову людно.

[гість зоопарку]:
«Через коронавірус і карантин ми давно тут не були. Зараз помічаємо в зоопарку деякі зміни — дитинчат побільшало».

А ось керівництво зоопарку сподівається якнайшвидше покрити збитки. За березень і квітень тут зазвичай приймають 200 тисяч гостей.
Коротке посилання на цю сторінку:

У палестинському зоопарку карантин посприяв чималому приплодуФестиваль повітряних куль пройшов у Нью-ДжерсіФранцузький зоопарк вітає друге дитинча жирафи за рікУ Нью-Йорку з’явився новий парк із мальовничим краєвидомОстрів Прочида обрали культурною столицею Італії 2022 рокуІталійська піца з торгового автомата: жителів Рима здивували нововведеннямУ Києві проходить виставка «Сузір’я Полєнова»У Києві відкрилася виставка квітів «Планета диких тварин»Французький піаніст уперше за 7 місяців дав концерт при свічкахНігерійські фотографи зробили 1000 фотопортретів для своїх земляків