03.11.2021
Телеканал NTD

Нова реальність: весілля в масках і з дотриманням дистанції

Нова реальність: весілля в масках і з дотриманням дистанції

Ізраїльтянка Літал Хадаш приміряє весільну сукню. Через три місяці в неї весілля. Свій вибір вона зупинила..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Ізраїльтянка Літал Хадаш приміряє весільну сукню. Через три місяці в неї весілля. Свій вибір вона зупинила на нарядах дизайнера Аєлет Рам.

У травні міністерство охорони здоров’я Ізраїлю оголосило, що з 14 червня в країні відкриють концертні зали, зокрема й приміщення для проведення весіль. Однак водночас щодо заходів набувають чинності суворі правила.

Так, усім гостям обов’язково вимірюватимуть температуру. Вони муситимуть зберігати дистанцію — два метри один від одного. Також і персонал, і відвідувачі мають бути в масках.

І хоча церемонію Літал уже заплановано, вона ще не вирішила, чи варто залишати все як є, чи ж ліпше відкласти весілля до того часу, коли знімуть усі обмеження.

[Літал Хадаш, наречена]:
«Насправді, якщо всім гостям потрібно буде надягати маски, то ми, мабуть, відкладемо весілля. Воно заплановане на вересень. Можливо, стоятиме спека. Не знаю, якою буде погода. Церемонія проходитиме просто неба, і гостям доведеться надягати маски, від яких стає дуже жарко. У них буквально задихаєшся. І я не хочу такого весілля. Це зіпсує атмосферу, людей це дратуватиме».

Тим часом власники приміщень уже готують зали до майбутніх заходів.

У цьому місці в Єрусалимі часто проводять весілля, бо звідси відкривається фантастичний краєвид на Старе місто.

Тут уже розсовують столи, щоб між ними було щонайменше два метри.

[Яніна Бар Хама, власниця приміщення]:
«Тепер світ змінився, і ми всі до нього звикаємо. Змінилася вся атмосфера заходів. Усі змушені від початку й до кінця носити маски, за винятком того часу, коли ви їсте чи п’єте. Саме такий нинішній світ. І ми намагаємося все влаштувати якнайліпше».

Представники індустрії вважають, що життя людей у світі ще не скоро повернеться у звичне річище.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нова реальність: весілля в масках і з дотриманням дистанціїУнікальне ацтекське шоу: танці під місяцемЗбір урожаю кави в Бразилії розпочався з міської плантації в Сан-ПаулуДо Таїланду повернулися стародавні артефакти, викрадені в минулому століттіМільйони тюльпанів зацвіли під КиєвомБаранячі бої допомагають тунісцям тимчасово забути про безробіття й карантинні заходиВіртуальна екскурсія: печера Ласко у Франції знову доступна для туристівУ Вестмінстерському дог-шоу бере участь 2500 собак із 50 штатів СШАОптична ілюзія: Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скеляхМалюнок голови ведмедя, який створив Леонардо да Вінчі, можуть продати за 16 мільйонів доларів