01.10.2021
Телеканал NTD

Брюссельське колесо огляду відкрилося після трьох місяців карантину

Брюссельське колесо огляду відкрилося після трьох місяців карантину

Гігантське колесо огляду в Брюсселі знову працює. Через карантин воно простоювало три місяці. За цей час..

Дата завантаження: 2021-08-01

video

Гігантське колесо огляду в Брюсселі знову працює. Через карантин воно простоювало три місяці. За цей час і діти, і дорослі встигли за ним скучити.

[жителька Брюсселя]:
«Це було чудово. Це наш перший атракціон після карантину. Моя дочка весь час просила, щоб я її покатала на цьому атракціоні. Й ось це сталося».

[турист із Німеччини]:
«Ми проїжджали поз, і я побачив колесо огляду. Я покатався з дітьми й дружиною, і це було чудово. Звідти прекрасний краєвид на Брюссель».

Власник атракціону радий не менше ніж гості. Каже, що за час карантину втратив 100 тисяч євро.

[Рене Бюфкен, власник колеса огляду]:
«Я щасливий, що ми відкрилися. Водночас дотримуємося заходів безпеки: усі тримають дистанцію півтора метра, кожному гостю видають безкоштовну маску, яку він може зберегти й надягати, гуляючи Брюсселем».

Висота колеса огляду — 55 метрів. Воно має 42 кабінки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Брюссельське колесо огляду відкрилося після трьох місяців карантинуМузична терапія: болівійський оркестр виступає на балконахРетроавтомобілі проїхалися вулицями ПарижаВіртуальна екскурсія: печера Ласко у Франції знову доступна для туристівОптична ілюзія: Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скеляхЯк жителі різних півкуль святкують зимове й літнє сонцестоянняРейксмузей відновив утрачені фрагменти «Нічної варти» РембрандтаУ Києві відкрився найбільший в Україні парк динозаврівПобачити Шанхай із висоти пташиного польоту: у хмарочосі відкрили готельЦикади в шоколаді: кондитерська в США скористалася появою мільярдів комах