03.11.2021
Телеканал NTD

Боснієць намалював гігантську вуличну картину на честь Кобі Браянта

Боснієць намалював гігантську вуличну картину на честь Кобі Браянта

На стіні школи в боснійському місті Градишка з'явився портрет баскетболіста Кобі Браянта. Спортсмен загинув під час..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

На стіні школи в боснійському місті Градишка з’явився портрет баскетболіста Кобі Браянта. Спортсмен загинув під час катастрофи вертольота в січні цього року. Картину намалював місцевий художник Дені Божич. Але ідея належить шанувальникам баскетболіста.

[Ігор Дам’янович, автор ідеї]:
«Кобі насамперед був моїм баскетбольним кумиром, а також кумиром моїх друзів. У нас виникла ідея намалювати вуличну картину. Ми подумали про це в лютому й планували закінчити її раніше. Але епідемія нас затримала».

Картина має площу 72 квадратних метри. Художник працював по сім годин на день.

[Дені Божич, художник]:
«Ідея не моя, але мені було приємно її писати. Чудова тема. Гадаю, Кобі був легендою баскетболу й спортсменом, який, безумовно, заслуговує такого визнання у вигляді картини на стіні».

Автори ідеї вважають, що це єдина в Боснії вулична картина, присвячена Браянту, і, можливо, вона найбільша в Європі.

У всьому світі існує понад 200 стінописів, присвячених американському баскетболістові.
Коротке посилання на цю сторінку:

Боснієць намалював гігантську вуличну картину на честь Кобі БраянтаРесторан із бортовим харчуванням допомагає сеульцям зануритися в атмосферу польотуБіженці в Парижі поринають у світ високої модиМільйони тюльпанів зацвіли під КиєвомФранцузький піаніст уперше за 7 місяців дав концерт при свічкахМузей Голодомору встановив рекорд України за кількістю мов в аудіогідіСписок ЮНЕСКО поповнили два об’єкти з МадридаШедеври на кілька годин: хорватський майстер малює на пляжахКапелюх Індіани Джонса й окуляри Гаррі Поттера продадуть на аукціоніПісля реставрації в італійському палаці Пілотта відкрилися нові приміщення