22.06.2024
Телеканал NTD

Безпілотні капсули без оператора випробовують у Великій Британії

Безпілотні капсули без оператора випробовують у Великій Британії

Безпілотні капсули без оператора Бристоль, Велика Британія У британському місті Бристоль почали тестувати автономні капсули, у..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Безпілотні капсули без оператора
Бристоль, Велика Британія

У британському місті Бристоль почали тестувати автономні капсули, у яких немає оператора. Зайшовши в салон, пасажири залишаються наодинці з безпілотними технологіями.

Роботизований автобус оснащено відеокамерами, датчиками й радаром, які допомагають орієнтуватися в просторі й помічати перешкоди.

[пасажирка]:
«Трохи незвично без водія, але досить непогано».

[пасажирка]:
«Тут немає нікого, хто би поставив ногу на педаль чи зробив щось таке. Мабуть, через це трохи страшно. Але я згодна, що такий транспорт може бути десь корисним, наприклад в аеропорту».

Випробовує британська інфраструктурна компанія. Вона хоче перевірити роботу безпілотних капсул, а також дізнатися, чи стануть люди на них їздити. У Великій Британії хочуть уже до наступного року випустити на дороги повністю безпілотний транспорт.

[Джордж Лант, співробітник інфраструктурної компанії]:
«У майбутньому, ймовірно, власників автомобілів поменшає, та водночас побільшає тих, хто бере чи здає авто в оренду. <> Безпілотний транспорт потрібен для поїздок, які ми називаємо “останньою милею”. Це поїздки на відстань до кількох кілометрів там, де важко пустити звичайний міський транспорт».

Британський проект називається Capri. Якщо він буде успішним, то безпілотні капсули можуть з’явитися в багатьох містах країни. Орендувати їх можна буде за допомогою смартфона.
Коротке посилання на цю сторінку:

Безпілотні капсули без оператора випробовують у Великій БританіїУ Помпеях на стінах будівлі знайшли дитячі малюнки віком 2000 роківЕкспрес-тести із жуйок планують виробляти в ШотландіїВідомий французький музикант став першим пасажиром словацького аерокараУ Великій Британії вуличні шафи переробляють на зарядні станції для електромобілівВ Аргентині розробили замінники дерев для жвавих міських зонГреко-іллірійський шолом віком 2500 років знайшли в ХорватіїЗастосунок, що попереджає про землетруси на Тайвані, завантажили сотні тисяч разівСкелет віком 6800 років знайшли в БаваріїПрадавнього родича коали завбільшки з білого носорога досліджують в Австралії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: