16.06.2022
Телеканал NTD

Безпілотні капсули без оператора випробовують у Великій Британії

Безпілотні капсули без оператора випробовують у Великій Британії

Безпілотні капсули без оператора Бристоль, Велика Британія У британському місті Бристоль почали тестувати автономні капсули, у..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Безпілотні капсули без оператора
Бристоль, Велика Британія

У британському місті Бристоль почали тестувати автономні капсули, у яких немає оператора. Зайшовши в салон, пасажири залишаються наодинці з безпілотними технологіями.

Роботизований автобус оснащено відеокамерами, датчиками й радаром, які допомагають орієнтуватися в просторі й помічати перешкоди.

[пасажирка]:
«Трохи незвично без водія, але досить непогано».

[пасажирка]:
«Тут немає нікого, хто би поставив ногу на педаль чи зробив щось таке. Мабуть, через це трохи страшно. Але я згодна, що такий транспорт може бути десь корисним, наприклад в аеропорту».

Випробовує британська інфраструктурна компанія. Вона хоче перевірити роботу безпілотних капсул, а також дізнатися, чи стануть люди на них їздити. У Великій Британії хочуть уже до наступного року випустити на дороги повністю безпілотний транспорт.

[Джордж Лант, співробітник інфраструктурної компанії]:
«У майбутньому, ймовірно, власників автомобілів поменшає, та водночас побільшає тих, хто бере чи здає авто в оренду. <> Безпілотний транспорт потрібен для поїздок, які ми називаємо “останньою милею”. Це поїздки на відстань до кількох кілометрів там, де важко пустити звичайний міський транспорт».

Британський проект називається Capri. Якщо він буде успішним, то безпілотні капсули можуть з’явитися в багатьох містах країни. Орендувати їх можна буде за допомогою смартфона.
Коротке посилання на цю сторінку:

Безпілотні капсули без оператора випробовують у Великій БританіїДрон урятував підлітка, який тонув біля берегів ІспаніїГіперкари, розроблені штучним інтелектом, будують у КаліфорніїГуртовий ринок у Мехіко стане ще й гігантською сонячною електростанцієюНа грецькому острові Тілос більше немає сміттєзвалищаВід баристи до будівельника: роботи Сінгапуру виходять на роботуСтуденти медичних вишів незабаром почнуть навчатися на голограмахСиній дім став популярним туристичним місцем СеулаЛондонський стартап створює аватари зі «справжнім обличчям» для метавсесвітуМетеликів-монархів стало прилітати більше

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: