22.04.2021
Телеканал NTD

У Лондонському зоопарку живуть рідкісні гризуни воалаво

У Лондонському зоопарку живуть рідкісні гризуни воалаво

Родина гризунів у зоопарку Лондон, Велика Британія Лондонський зоопарк зустрічає рік Щура за китайським календарем. Під..

Дата завантаження: 2021-09-22

video

Родина гризунів у зоопарку
Лондон, Велика Британія

Лондонський зоопарк зустрічає рік Щура за китайським календарем. Під його дахом мешкає велика родина гризунів, зокрема рідкісних. Наприклад, таких як воалаво (мадагаскарський гігантський хом’як).

[Емілі Фінч, доглядачка]:
«Це унікальний вид, бо на острові він заповнив екологічну нішу, яку в інших місцях планети заповнюють кролики. Вони приблизно того ж розміру й живуть невеликими сім’ями».

Воалаво риють нори до п’яти метрів, що сприяє розпушуванню ґрунту. Вони також розсіюють по лісу насіння.

[Емілі Фінч, доглядачка]:
«Ще одна унікальна риса в тому, що вони моногамні. Пара не розпадається усе життя, аж поки один з них не помре. І вони разом ростять дитинчат».

Воалаво дуже схожі на пацюків, але вуха в них більші. До того ж ці гризуни мають сильні задні лапи, тому вони можуть підстрибувати до метра у висоту.

Воалаво, що живуть у дикій природі, важать один кілограм 200 грамів. У зоопарку завдяки гарному харчуванню їхня вага сягає півтора кілограма.

Поруч із мадагаскарськими хом’яками живуть австралійські водяні щури. Цей вид притаманний Новій Гвінеї та Австралії. Селяться вони на берегах річок і озер, а також у болотах. Харчуються комахами, ракоподібними та жабами.

А цього гризуна впізнає багато хто. У Лондонському зоопарку є й декоративні щури. Тут гості можуть поспілкуватися із цим звірятами й перестати боятися пацюків.

[Сара Парбері, співробітниця Лондонського зоопарку]:
«Ми хочемо, щоб діти й тварини подружилися, бо раніше, можливо, вони мали негативний досвід спілкування».

Згідно з китайською астрологією, люди, які народилися в рік Щура, розумні, проникливі та мають особливий шарм.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Лондонському зоопарку живуть рідкісні гризуни воалавоЛавандове поле зацвіло під КиєвомНа велосипеді крізь греблю: у Бельгії зробили унікальну велодоріжкуНа будівлі в Токіо оселилася величезна кішкаВенесуельське подружжя перетворило свій дім на притулок для лінивцівТюлень став учасником парусної регати, забравшись на тримаран1000 звірів за рік урятувала австралійська організаціяПакистанські лісничі готують врятованого ведмедика до життя на воліЗарядка для пінгвінів: як розважають тварин у тайському зоопарку