28.09.2024
Телеканал NTD

У Лондонському зоопарку живуть рідкісні гризуни воалаво

У Лондонському зоопарку живуть рідкісні гризуни воалаво

Родина гризунів у зоопарку Лондон, Велика Британія Лондонський зоопарк зустрічає рік Щура за китайським календарем. Під..

Дата завантаження: 2024-05-28

video

Родина гризунів у зоопарку
Лондон, Велика Британія

Лондонський зоопарк зустрічає рік Щура за китайським календарем. Під його дахом мешкає велика родина гризунів, зокрема рідкісних. Наприклад, таких як воалаво (мадагаскарський гігантський хом’як).

[Емілі Фінч, доглядачка]:
«Це унікальний вид, бо на острові він заповнив екологічну нішу, яку в інших місцях планети заповнюють кролики. Вони приблизно того ж розміру й живуть невеликими сім’ями».

Воалаво риють нори до п’яти метрів, що сприяє розпушуванню ґрунту. Вони також розсіюють по лісу насіння.

[Емілі Фінч, доглядачка]:
«Ще одна унікальна риса в тому, що вони моногамні. Пара не розпадається усе життя, аж поки один з них не помре. І вони разом ростять дитинчат».

Воалаво дуже схожі на пацюків, але вуха в них більші. До того ж ці гризуни мають сильні задні лапи, тому вони можуть підстрибувати до метра у висоту.

Воалаво, що живуть у дикій природі, важать один кілограм 200 грамів. У зоопарку завдяки гарному харчуванню їхня вага сягає півтора кілограма.

Поруч із мадагаскарськими хом’яками живуть австралійські водяні щури. Цей вид притаманний Новій Гвінеї та Австралії. Селяться вони на берегах річок і озер, а також у болотах. Харчуються комахами, ракоподібними та жабами.

А цього гризуна впізнає багато хто. У Лондонському зоопарку є й декоративні щури. Тут гості можуть поспілкуватися із цим звірятами й перестати боятися пацюків.

[Сара Парбері, співробітниця Лондонського зоопарку]:
«Ми хочемо, щоб діти й тварини подружилися, бо раніше, можливо, вони мали негативний досвід спілкування».

Згідно з китайською астрологією, люди, які народилися в рік Щура, розумні, проникливі та мають особливий шарм.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Лондонському зоопарку живуть рідкісні гризуни воалавоЮнак в Іраку сам побудував автомобіль, щоб допомагати батьковіЯк колишній пілот після звільнення став готувати традиційний сир халуміСвобода: у Данії поспішають подивитися на корів, що скачуть від радостіЗнайомтесь із найщасливішим водієм автобуса в АргентиніЯк мисливець за камінням знаходить матеріал для ювелірних виробівПолювання за яйцями: великодню розвагу підготували для мешканців зоопарку в НімеччиніВідома японська компанія створила теплові насоси для носорогів Честерського зоопаркуПерегони на дитячих велосипедах влаштували для дорослих у СШАФіліппінець перетворив свій будинок на громадську бібліотеку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: