21.03.2024
Телеканал NTD

Працівники Samsung у Південній Кореї оголосили триденний страйк

Працівники Samsung у Південній Кореї оголосили триденний страйк

Робітники Samsung Electronics у Південній Кореї скандують гасла та дружно підіймати руки вгору. Так почався триденний..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Робітники Samsung Electronics у Південній Кореї скандують гасла та дружно підіймати руки вгору. Так почався триденний страйк із вимогою підвищити зарплати.

[Сон У Мок, голова Національної профспілки Samsung]:

«Ми вважаємо, що найважливіше в цьому страйку — це зрив виробництва, тому ми переважно заохочуємо долучитися тих, хто працює на виробничій лінії. Саме вони можуть досягти збою».

Національна профспілка Samsung Electronics має коло 30 тисяч членів. А вони становлять близько 24% південнокорейської робочої сили. Крім підвищення зарплат, вони вимагають додати ще один день до щорічної відпустки.

[Пак Чон Ха, інженер]:

«Спираючись на свій досвід і поради багатьох людей похилого віку, я зрозумів, що ставлення Samsung до працівників дуже відмінне від того, що видно з боку. Відколи я це збагнув, моя гордість (за компанію) стала поступово танути».

Профспілка заявила, що якщо її вимоги не виконають, вона й далі проводитиме страйки.

[Сон У Мок, голова Національної профспілки Samsung]:

«Samsung пригнічує працівників, тому для участі в страйку треба величезна сміливість, і їхня участь була для нас великою підтримкою».

Профспілка заявила, що цього тижня страйкує 6540 робітників. Аналітики вважають, що через низький рівень участі й через автоматизацію виробництва страйк навряд чи помітно вплине на обсяги виробництва.

Минулого місяця профспілка провела свій перший страйк. Тоді Samsung заявив, що акція не вплинула на ділову активність компанії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Працівники Samsung у Південній Кореї оголосили триденний страйкКубинських майстрів навчають розводити тутових шовкопрядів4000 рідкісних видів: прогулянка унікальним ботанічним садом у КаїріБританський король Чарльз III повертається до виконання громадських обов’язківВикинутому в пустелі Атакама одягу дають друге життяЖиття на мосту: як бразильці рятуються від повенейЧи допоможуть комахи розв’язати проблему голоду в ДР Конго«Карачі — бетонні джунглі»: екстремальна спека в ПакистаніУ Кенії зростає кількість жертв повенейВиверження вулкана Етна на Сицилії приваблює туристів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: