21.03.2024
Телеканал NTD

Барселонський ресторан назвали найкращим у світі

Барселонський ресторан назвали найкращим у світі

Барселонський ресторан, назва якого з іспанської означає «діставати задоволення», — це приклад приголомшливого успіху. Він здобу..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Барселонський ресторан, назва якого з іспанської означає «діставати задоволення», — це приклад приголомшливого успіху.

Він здобу найвищі оцінки різних престижних гідів, зокрема Мішлен. А тепер посів перше місце в списку 50 найкращих ресторанів світу.

Троє шеф-кухарів, які володіють трьома ресторанами в Жироні та Барселоні, кажуть, що це результат довгих років наполегливої ​​праці.

[Оріоль Кастро, співвласник ресторану]:

«Відколи з’явився цей рейтинг 50-ти найкращих ресторанів світу, до нього потрапляло багато каталонських та іспанських ресторанів. Це дуже важливо, бо це свідчить про силу іспанської кухні».

2015 року співвласники здобули першу зірку Мішлен, 2017 року — другу, а 2023-го — третю. У 2022 році вони також посіли третє місце в списку 50 найкращих ресторанів світу, а наступного року — друге.

Навіть за такого явного прогресу ця нагорода їх вразила.

[Матеу Касаньяс, співвласник ресторану]:

«Ми перші. До цього ми не знали. І це робить цей момент чарівним. Тож це неймовірно, невимовно й незрівнянно».

Вебсайт «50 найкращих ресторанів світу» описує цей ресторан як «враження на все життя». Він відзначає оригінальні страви, неперевершену технічну майстерність та унікальну подачу.

Відвідувачі можуть покуштувати мультисферичний песто з ніжними фісташками та вугром або типову іспанську страву тапас під назвою «Гільда».

Не дивно, що попит на бронювання столиків тут рекордний.

[Вінсенте Лара, менеджер ресторану]:

«Відколи ми здобули нагороду, проблема тривалого очікування стала ще серйознішою. Раніше список очікування розтягувався на 7-8 місяців, тепер майже на рік».

У команді ресторану зараз 75 осіб. Вони кажуть, що після нагороди їхнє навантаження зросло.

Рейтинг 50 найкращих ресторанів публікують уже 22 роки. Водночас каталонські ресторани посідали в ньому перше місце вісім разів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Барселонський ресторан назвали найкращим у світіКитайські майстри готують повітряних зміїв до видовищного фестивалюВ Іспанії відроджують дзвонарствоРідкісний діамант і годинник у корпусі із сапфіру виставлять на аукціон у Нью-ЙоркуБалет із США привіз до лондонського Королівського оперного театру спадщину Фредеріка АштонаВ Азербайджані вперше провели Національний фестиваль килимівВеличезний бункер короля Югославії перетворили на музейВиставка старовинних килимів приваблює колекціонерів і торговців до СтамбулаІракський перукар створює картини з волосся клієнтівЗахопливі перегони на човнах-драконах влаштували в Гонконгу

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: