21.04.2024
Телеканал NTD

Малюнок для обкладинки першої книги про Гаррі Поттера продали за рекордний $1,9 млн

Малюнок для обкладинки першої книги про Гаррі Поттера продали за рекордний $1,9 млн

Оригінальний малюнок для обкладинки першої книги про Гаррі Поттера пішов з молотка за рекордний мільйон дев'ятсот..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Оригінальний малюнок для обкладинки першої книги про Гаррі Поттера пішов з молотка за рекордний мільйон дев’ятсот тисяч доларів на торгах у Нью-Йорку. Водночас за лот розраховували отримати від 400 000 до 600 000 доларів. Ім’я власника не розголошують.

Аукціонний будинок заявив, що малюнок став найдорожчою річчю, пов’язаною з Гаррі Поттером, з усіх, що будь-коли були продані на торгах.

Ілюстрацію зробив художник Томас Тейлор. Він одним із перших прочитав рукопис Джоан Роулінг. Після цього Тейлор за два дні намалював ескіз. Використав акварель та чорний олівець. Ця обкладинка прикрасила перше видання книги «Гаррі Поттер та філософський камінь», опубліковане в 97-му році.

Малюнок не раз виставляли на аукціон. До цього його продавали в Лондоні. Лот оцінювали у 25-30 тисяч доларів. Отримати вдалося 100 тисяч.

У романах Джоан Роулінг описані пригоди Гаррі Поттера та його друзів, які навчаються чарівництва в школі Гоґвортс.

Книги про юного чарівника входять до списку літературних бестселерів. У всьому світі вже продано понад 500 мільйонів екземплярів. Основна серія складається із семи романів. Також є три офіційні доповнення та три колекційні видання.
Коротке посилання на цю сторінку:

Малюнок для обкладинки першої книги про Гаррі Поттера продали за рекордний $1,9 млнБалет із США привіз до лондонського Королівського оперного театру спадщину Фредеріка АштонаРаніше втрачену гітару Джона Леннона виставлять на аукціонДва неопубліковані тексти пісень Боба Ділана виставлять на торги в Нью-ЙоркуВ Іспанії відроджують дзвонарствоБразилець зібрав колекцію з 6101 футболки футболістівMet Gala — 2024: квіти, блиск і химерні формиВеличезний бункер короля Югославії перетворили на музейРідкісний діамант і годинник у корпусі із сапфіру виставлять на аукціон у Нью-ЙоркуМіжнародний день бджіл: як вивчають цих комах із часів Галілея

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: