21.04.2024
Телеканал NTD

Christian Dior присвятив колекцію от-кутюр спорту

Christian Dior присвятив колекцію от-кутюр спорту

Головний дизайнер будинку Christian Dior Марія Грація К'юрі віддала шану спорту на показі високої моди в..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

Головний дизайнер будинку Christian Dior Марія Грація К’юрі віддала шану спорту на показі високої моди в Парижі. Свою колекцію вона показала напередодні літньої Олімпіади, яка стартує в столиці Франції за місяць.

Моделі проходять в асиметричних драпірованих сукнях з трикотажних тканин, а також у сандалях-гладіаторах на пласкій підошві. Сам подіум прикрашено зображеннями спортсменів, які створили за мотивами робіт американської художниці Фейт Рінгголд.

Покази високої моди осінь-зима 2024-25 проходять на тлі підготування Франції до проведення літніх Олімпійських ігор. Раніше в місті також пройшов тиждень показів чоловічої моди.

Так, Vogue захопив епіцентр французької розкоші — Вандомську площу — щоби провести модний захід Vogue World. На цьому показі змішалася мода, спорт та знаменитості. Зокрема, там виступили сотні спортсменів.

Через будівництво місць для проведення Олімпіади деякі покази моди перенесли на околиці центру французької столиці. Але показ Dior пройшов у традиційному місці — у саду Музею Родена.

Паризькі покази високої моди проходять до 27 червня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Christian Dior присвятив колекцію от-кутюр спортуНайвідоміший храм Камбоджі хоче повернути колишню кількість туристівЗахопливі перегони на човнах-драконах влаштували в ГонконгуУ Гонконгу неонові вивіски відходять у минуле, але їх намагаються врятуватиНесподіваний скарб: мармурову статую знайшли в давньоримській каналізації в БолгаріїУ Болівії ламам, альпакам та вікуньям присвятили фестивальБразилець зібрав колекцію з 6101 футболки футболістівРекорд Книги Гіннеса: інсталяцію з 3000 лампочок із сонячними батареями зробили в ОАЕВ Іспанії відроджують дзвонарствоКитайські майстри готують повітряних зміїв до видовищного фестивалю

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: