22.06.2024
Телеканал NTD

Заплив на гумових камерах для тракторних коліс влаштували в Косові

Заплив на гумових камерах для тракторних коліс влаштували в Косові

Екстремальні, але веселі перегони влаштували на річці в косовському Призрені. Сто відчайдушних сміливців вирушили в дорогу..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Екстремальні, але веселі перегони влаштували на річці в косовському Призрені. Сто відчайдушних сміливців вирушили в дорогу на гумових камерах для тракторних коліс. На дистанції півтора кілометра на них чекає холодна вода, кам’яні пороги та швидка течія.

Такі запливи тут проводять уже 20 років, але в трохи іншому вигляді вони проходили й раніше. Тепер щороку сюди приїжджають десятки шанувальників гострих відчуттів.

[учасник змагань із Призрена]:

«Спочатку я боявся, а потім стало легко. Мені дуже сподобалося, і перегони видалися короткими. Ми добряче повеселилися».

Цього року перемогла учасниця з Бразилії.

[Мафушинья Монтейру, переможниця]:

«Це мій найбожевільніший і найдивовижніший досвід. просто приголомшливо. Мені тут дуже подобається. Я боялася каміння й холодної річки, але все пройшло чудово. І для мене це надто коротка дистанція. Я хочу пропливти більше і сподіваюся повертатися сюди щороку».

Заплив улаштовують на річці Призренська-Бистриця, яку ще називають Лумбарді. Вона бере початок на снігових схилах гір Шар-Планина, протікає через центр Призрена і впадає на захід від міста в річку Білий Дрин.
Коротке посилання на цю сторінку:

Заплив на гумових камерах для тракторних коліс влаштували в КосовіВсесвітній День Фалунь Дафа відзначили парадами та іншими мальовничими заходамиСобача терапія допомагає пацієнтам знайти сили в лікарні БарселониАргентинець переміг на чемпіонаті з приготування піци в Буенос-АйресіІракський астроном-аматор приносить на набережну телескоп, щоб люди милувалися МісяцемПерегони на дитячих велосипедах влаштували для дорослих у СШАКилим із дзвіночків знову прикрасив «Синій ліс» у БельгіїОзеро в Баварії стало фіолетовим через бактеріїУсе рожеве: у Литві влаштували фестиваль холодного борщуВідома японська компанія створила теплові насоси для носорогів Честерського зоопарку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: