22.07.2024
Телеканал NTD

Собаки підкорюють хвилі на чемпіонаті із серфінгу в Іспанії

Собаки підкорюють хвилі на чемпіонаті із серфінгу в Іспанії

Десятки собак, а також їхні власники стали на серфборди та вирушили підкорювати хвилі біля узбережжя Суансеса,..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Десятки собак, а також їхні власники стали на серфборди та вирушили підкорювати хвилі біля узбережжя Суансеса, що на півночі Іспанії. Тут проходить чемпіонат Європи із серфінгу із собаками.

Деякі чотирилапі вихованці лише напередодні змагань уперше стали на дошку для серфінгу. Один із них шнауцер із кличкою Кай.

[Вероніка Ломбрана, серферка]:

«Ми спробували це вчора — йому сподобалося, тож я вирішила взяти участь. Усе пройшло чудово. Я прекрасно провела час із собакою, але в кінці трохи злякалася, бо нас накрила хвиля. А потім ми закінчили кататися. Але це було чудово. Відчуття дивовижні».

На змагання приїхала й 11-разова чемпіонка Іспанії з бодибордингу Дева Мартін Солар. Із собою взяла двох веймарських лягавих — Балу та Привида. Обидва почуваються на хвилях упевнено.

[Дева Мартін Солар, серферка]:

«Що більше собака проводить часу у воді, то більше до цього звикає і то більше дістає задоволення. Гадаю, собаці корисно ходити у воду з господарем. А якщо ви любите серфінг, то дуже приємно кататися із собакою».

Змагання організувала компанія з виробництва кормів для домашніх тварин.

[Мануель Кальво, працівник компанії-організатора]:

«Ми заохочуємо займатися спортом разом із собаками, бо в цьому є багато хорошого. Це добре і для вихованця, і для людини. Особливо це стосується собак: собака, який займається спортом, більш врівноважений і здоровий, тому вдома він набагато спокійніший».

Ще одна мета організаторів — надихнути людей забирати собак із притулків. Також вони сподіваються, що власники тварин рідше відмовлятимуться від вихованців.

Чемпіонат Європи із серфінгу із собаками пройшов утретє. Цього року перемогли Хуан Мануель Сантьяго та його лабрадор із кличкою Коа.
Коротке посилання на цю сторінку:

Собаки підкорюють хвилі на чемпіонаті із серфінгу в ІспаніїЖитель Торонто перетворив свій будинок на ексцентричний витвір мистецтваНове поле тюльпанів приваблює туристів на півдні АнгліїВсесвітній День Фалунь Дафа відзначили парадами та іншими мальовничими заходамиПереможницю Вестмінстерського дог-шоу пригостили обідом у ресторані в Нью-ЙоркуУсе рожеве: у Литві влаштували фестиваль холодного борщуУ Лос-Анджелесі відкрили елітний клуб для собакКилим із дзвіночків знову прикрасив «Синій ліс» у БельгіїПерегони на дитячих велосипедах влаштували для дорослих у СШАВ Австралії названі бабусі простягають руку допомоги молодим мамам

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: