03.09.2021
Телеканал NTD

Паризькі музиканти виконали симфонію Штрауса в порожній філармонії

Паризькі музиканти виконали симфонію Штрауса в порожній філармонії

У Паризькій філармонії знову лунає музика. Сумна симфонія Штрауса наповнює порожній концертний зал на 2400 місць...

Дата завантаження: 2021-08-03

video

У Паризькій філармонії знову лунає музика. Сумна симфонія Штрауса наповнює порожній концертний зал на 2400 місць. Музиканти розмістилися за метр один від одного. Це перший їхній концерт, відколи в березні запровадили карантин.

[Рено Капукон, скрипаль]:
«Це як повернутися до життя. Усі 23 солісти дуже раді грати після такої довгої перерви. Це трохи схоже на відродження. Ми граємо сильний і символічний твір. Це «Метаморфози» Ріхарда Штрауса».

Цей твір композитор написав під враженням від останніх трагічних місяців Другої світової війни.

Концерт транслюють на сайті філармонії, тому музиканти все ж мають слухачів.

[Рено Капукон, скрипаль]:
«Ми, звісно, думаємо про тих, хто дивиться, як ми граємо. Ми виступаємо для глядачів. Їх немає в залі, але вони там — біля своїх екранів».

Зазвичай у Паризькій філармонії проходить по три-чотири концерти за день. На сцені іноді виступає сто-двісті музикантів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Паризькі музиканти виконали симфонію Штрауса в порожній філармоніїЯк працює один з останніх муларо ІталіїОпера на високотехнологічному тлі: амфітеатр у Вероні прикрасили 3D-декораціїКози й альпаки допомагають британським школярам відновлювати психічне здоров’яКисть статуї римського імператора возз’єдналася з пальцем, утраченим 550 років тому«Рідке золото»: як берберські жінки роблять арганову оліюУ США ресторани-автомати знову хочуть зробити закладами громадського харчування майбутньогоФестиваль повітряних куль пройшов у Нью-ДжерсіОптична ілюзія: Ейфелева вежа в Парижі тепер стоїть на двох скеляхУ токійському зоопарку ростять двох дитинчат великої панди