03.01.2021
Телеканал NTD

Маски із зображенням обличчя — цікавинка в моді Індії

Маски із зображенням обличчя — цікавинка в моді Індії

В Індії виник новий тренд у масочній моді. Фотостудія в Ченнаї робить захисні аксесуари, на яких..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

В Індії виник новий тренд у масочній моді. Фотостудія в Ченнаї робить захисні аксесуари, на яких зображено закриту частину обличчя. Креативна ідея дає змогу бути впізнаваним і дещо звеселяє.

[Анто Амалрадж, власник фотостудії]:
«Ми обмірковували, що можна зробити в умовах пандемії і як у цей час заробляти. На щастя, майнула така думка. Ми зробили фотографію, надрукували її на масці — і все добре вдалося».

По модну маску приходять від старого до малого.

[клієнт]:
«Вона зручна й красива, тканина теж якісна. На вигляд приємно й елегантно».

В Індії карантин триває понад два місяці. Його продовжили до кінця червня. Водночас обмеження починають поступово скасувати. Залежно від епідеміологічної ситуації країну поділено на зони.
Коротке посилання на цю сторінку:

Маски із зображенням обличчя — цікавинка в моді ІндіїНа найвищій вершині Німеччини знову відкрився ресторанІталія відзначає 700-річчя смерті Данте публічними читаннямиУ Вестмінстерському дог-шоу братиме участь ще чотири породи собакУ Боснії і Герцеговині виявили давньоримську дорогуПісля реставрації в італійському палаці Пілотта відкрилися нові приміщенняСотні венеційських гондол узяли участь у регаті «Вогалонга»Французький зоопарк вітає друге дитинча жирафи за рікНайбільший цирк-шапіто Угорщини через пандемію опинився на межі банкрутстваЗолоту пектораль знову показали на виставці в Києві