22.07.2024
Телеканал NTD

У Балтіморі відбуксирували вантажне судно, що зруйнувало міст

У Балтіморі відбуксирували вантажне судно, що зруйнувало міст

Трьохсотметровий контейнеровоз «Далі» майже через два місяці після аварії відбуксували до порту Балтімора. Наприкінці березня судно..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Трьохсотметровий контейнеровоз «Далі» майже через два місяці після аварії відбуксували до порту Балтімора. Наприкінці березня судно врізалося в опору мосту Френсіса Скотта Кі. Він обвалився й заблокував прохід через річку Патапско.

У середині травня фахівці видалили останній проліт мосту. Це дало змогу відбуксувати контейнеровоз та звільнити прохід для суден, що мають велику осадку. Але робітникам ще треба очистити річку від залишків мосту. Це планують зробити до кінця травня.

Міст відновлюватимуть до осені 2028 року. На це піде майже два мільярди доларів. Збитки від руйнування мосту та припинення роботи порту в Балтіморі, за підрахунками медіа США, становитимуть приблизно 80 мільярдів доларів.

Судно «Далі» ремонтуватимуть. Воно пошкоджене, але зберегло герметичність. Водночас на контейнеровозі залишився екіпаж, який складається переважно з громадян Індії. Їхні візи прострочені, і подальша їхня доля наразі не зрозуміла.

Федеральна влада розслідує обставини аварії. Відомо, що перед тим, як врізатись у міст, судно стало некерованим. Унаслідок інциденту загинуло шестеро дорожніх робітників. Вони були іммігрантами з Мексики та Центральної Америки.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Балтіморі відбуксирували вантажне судно, що зруйнувало містВ Іспанії «накрили» найбільший у Європі цех із виготовлення фальшивих монетПакистанських студентів евакуювали після насильства в КиргизстаніГаїті закликає міжнародну спільноту запобігти геноциду в острівній державіНапади на німецьких політиків напередодні виборів почастішалиІзраїль і далі перебуває в стані підвищеної готовності після масованої атаки ІрануГантера Байдена визнали винним у справі про володіння зброєюСкандал із зараженою кров’ю: Ріші Сунак назвав це «ганьбою для країни»Ізраїль оголосив про визволення чотирьох заручників у Секторі ГазиБіля парламенту Грузії розганяють демонстрантів, поки всередині обговорюють закон про іноагентів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: