22.06.2024
Телеканал NTD

Зливи з градом затопили місто на заході Польщі

Зливи з градом затопили місто на заході Польщі

Ось такий вигляд зараз має польське місто Гнєзно після того, як на країну налетів ураган. Тут..

Дата завантаження: 2024-06-22

video

Ось такий вигляд зараз має польське місто Гнєзно після того, як на країну налетів ураган. Тут пройшла злива з градом.

[пожежник]:

«Сьогодні на Гнєзно налетів потужний шторм із градом, унаслідок чого було затоплено чимало будинків та вулиць. Пожежники чергують безперервно. До міста також на допомогу привезли багато додаткових бригад».

Про загиблих чи постраждалих повідомлень не надходило. Одну жінку визволив із машини випадковий чоловік, який побачив, що їй потрібна допомога.

[пожежник]:

«До нас надійшло повідомлення, що людина опинилась у пастці в затопленому автомобілі. Прибувши на місце, ми з’ясували, що один зі свідків підплив до машини, вивільнив з неї жінку, і вони обоє трималися за машину й чекали на допомогу».

Польське метеорологічне агентство схарактеризувало урагани як «сильні» й наголосило, що вони ще не закінчилися. Найбільше від граду, злив та сильного вітру потерпають райони на заході та південному сході Польщі.
Коротке посилання на цю сторінку:

Зливи з градом затопили місто на заході ПольщіЗруйнований міст у Балтіморі: кадри через 10 днів після аваріїНайбільший майже за 30 років аукціон речей принцеси Діани пройде в СШАГантер Байден прибув на перше слухання в кримінальній справіУ Балтиморі починають підіймати міст, що обвалився, а тіла всіх загиблих поки що не знайшлиКНР проводить військові навчання навколо ТайванюЇдять котів та листя: жителям Судану загрожує голод через війнуБолгарія та Румунія частково приєдналися до Шенгенської зониЗакон ухвалили: Велика Британія почне висилати нелегальних емігрантів до РуандиНа прем’єра Словаччини Роберта Фіцо вчинили замах

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: