13.04.2024
Телеканал NTD

У Словенії завершили земляні роботи в новому тунелі, який веде до Австрії

У Словенії завершили земляні роботи в новому тунелі, який веде до Австрії

У Словенії завершили земляні роботи на будівництві нового тунелю під гірським хребтом Караванке. Він сполучить балканську..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

У Словенії завершили земляні роботи на будівництві нового тунелю під гірським хребтом Караванке. Він сполучить балканську країну з Австрією. Це буде другий тунель між сусідами. Перший відкрився в червні 1991 року. Його довжина — майже вісім кілометрів.

[Роберт Голоб, прем’єр-міністр Словенії]:

«Символічно, що перший тунель Караванке відкрився майже 33 роки тому, ознаменувавши наш шлях до незалежності. Наш народ проїжджає через Караванке, щоби подорожувати Європою та всім світом».

Перший тунель будувала Австрія. Спочатку австрійське міністерство дорожнього руху планувало прокласти два тунелі. Але оскільки рух на цій ділянці не мав бути інтенсивним, збудували один.

91-го Словенія здобула незалежність від соціалістичної Югославії, а 2004-го вступила до Євросоюзу. Вона також входить до Шенгенської зони, тому тунель тепер перевантажений. Тож будівництво другого стало необхідністю.

Прокладати його почали 2020 року. Земляні роботи — лише частина завдання. Будівництво триватиме, і завершити його планують у 2027 році.

Тунель сполучає автомагістралі між словенською Любляною та австрійськими Клагенфуртом та Зальцбургом.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Словенії завершили земляні роботи в новому тунелі, який веде до АвстріїДвоє мігрантів померло, намагаючись дістатися з Африки до Канарських островівВирощування календули процвітає в Єгипті, попри економічний спадОгляд світових подій (з 7 по 12 квітня)Чому індійські фермери знову вийшли на масові протестиУ Німеччині роздратовані пасажири звинувачують профспілку машиністів у шантажіУ Норвегії розводять песців, щоб урятувати їх від вимирання в СкандинавіїГабонський дизайнер перетворює викинутий папір на красиві вазиУ Південній Кореї лікарів-протестувальників збираються віддати під судУ Франції під час протестів фермерів загинула жінка

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: