13.03.2024
Телеканал NTD

У Таїланді бенкетом відзначають День слона

У Таїланді бенкетом відзначають День слона

Банкет для слонів влаштували в тайському місті Аюттхая. Тварин пригощають фруктами та овочами. А буддійські ченці..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

Банкет для слонів влаштували в тайському місті Аюттхая. Тварин пригощають фруктами та овочами. А буддійські ченці проводять традиційні церемонії. Так, у Таїланді відзначають національний День слона.

На святкування привели 70 тварин. Годувати їх допомагають волонтери — місцеві та іноземні.

[волонтерка]:

«Я щаслива й дуже задоволена, що беру участь у заході в Аюттхаї, присвяченому Дню слона. Слони дуже важливі для тайського народу».

У Таїланді живе 3800 одомашнених слонів. Багато з них мешкає у заповідниках.

[Іттіпан Кхарвламаї, керівник розплідника слонів]:

«Ми повинні пояснити (людям), що ці слони не можуть жити в дикій природі, бо виросли в неволі. Вони мають чисту питну воду, їжу, друзів — нас, людей».

День слона святкують у Таїланді з 1998 року. Ініціаторами стали захисники природи. Так вони нагадують тайцям, що слони відіграють важливу роль у їхньому житті, тому їх треба активніше захищати від браконьєрів та жорстокого поводження.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Таїланді бенкетом відзначають День слонаЯк панди граються на снігу в зоопарку у БельгіїУ зоопарку Парижа оселилася молода самка ламантинаПерші у світі перегони в реактивних костюмах відбулися в ДубаїНайбільша у світі природна ковзанка відкрилась у КанадіУ Сіетлі тисячі людей милуються цвітом сакуриСмугастий дебютант: тримісячне тигреня показали публіці в зоопарку в РиміЯк колишній пілот після звільнення став готувати традиційний сир халуміУ Парижі відновили легендарний забіг офіціантівПолювання за яйцями: великодню розвагу підготували для мешканців зоопарку в Німеччині

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: