16.09.2024
Телеканал NTD

Море щенячої любові дістали шанувальники йоги з нагоди Дня святого Валентина

Море щенячої любові дістали шанувальники йоги з нагоди Дня святого Валентина

Подарунок до Дня святого Валентина зробили шанувальникам йоги в Нью-Делі. На занятті разом із ними попрактикували..

Дата завантаження: 2024-04-16

video

Подарунок до Дня святого Валентина зробили шанувальникам йоги в Нью-Делі. На занятті разом із ними попрактикували цуценята ши-цу, золотистого ретривера та інших порід.

На всіх собак наділи рожеві стрічки. Тож тепер вони схожі на живі «валентинки». Загалом тут одинадцять щенят. Їх привезли з притулку. За бажання можна стати господарем когось із них.

[учасниця занять йогою]:

«День святого Валентина присвячений любові. І найкращий спосіб її виявити — привести когось, хто зможе її повернути. Я рада, що в цьому беруть участь собаки з притулку».

[учасниця занять йогою]:

«У мене це вперше, і думаю, що знайшла свою ідеальну “валентинку”».

У цей день вшановують святого Валентина. Згідно з легендою, він вінчав закоханих усупереч волі римського імператора Клавдія II. Той заборонив одружуватися. Він уважав, що самотні чоловіки ліпше воюють. Хоча Валентин вінчав людей таємно, та про це дізналися. Священника ув’язнили, а 14 лютого стратили.

День святого Валентина почали святкувати наприкінці XIV століття. Нині цю традицію підтримують у багатьох країнах.
Коротке посилання на цю сторінку:

Море щенячої любові дістали шанувальники йоги з нагоди Дня святого ВалентинаПерші у світі перегони в реактивних костюмах відбулися в ДубаїНове поле тюльпанів приваблює туристів на півдні АнгліїУ Лондонському зоопарку підростає дитинча рідкісної рівнинної горилиЯк мисливець за камінням знаходить матеріал для ювелірних виробівУ Таїланді бенкетом відзначають День слонаУ Мексиці жираф здійснить 50-годинну подорож до свого нового домуПерегони на дитячих велосипедах влаштували для дорослих у СШАВ Австралії названі бабусі простягають руку допомоги молодим мамамЯк панди граються на снігу в зоопарку у Бельгії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: