16.09.2024
Телеканал NTD

ЄС запроваджує перший пакет санкцій проти китайських компаній

ЄС запроваджує перший пакет санкцій проти китайських компаній

Європейський Союз оголошує про нові санкції. Вони вперше спрямовані проти китайських компаній, які, як припускають, допомагають..

Дата завантаження: 2024-04-16

video

Європейський Союз оголошує про нові санкції. Вони вперше спрямовані проти китайських компаній, які, як припускають, допомагають Росії вести війну проти України.

До списку потрапили три компанії з материкового Китаю. Їх підозрюють у постачанні Росії критично важливих технологій та військових товарів, а саме електроніки та напівпровідників. Після затвердження списку компаніям Євросоюзу буде заборонено вести бізнес із цими фірмами.

ЄС прагне завадити Росії використовувати треті країни й торгові маршрути, щоб обходити санкції.

Слід зазначити, що раніше Брюссель відмовлявся вживати обмежувальних заходів щодо китайських компаній, побоюючись розсердити Пекін.

Це 13-й пакет санкцій, ухвалений Євросоюзом після початку повномасштабного вторгнення Росії до України. Крім Китаю, він також поширюється на Туреччину, Індію та Північну Корею.
Коротке посилання на цю сторінку:

ЄС запроваджує перший пакет санкцій проти китайських компанійЄменські хусити заявили про удари по двох есмінцях СШАКонгрес США ухвалив закон, який може заборонити тіктокПівденнокорейці стають у черги за дешевою цибулею на тлі зростання цінОпозиційні сили обійшли партію Ердогана на муніципальних виборах у ТуреччиніНовий рік Дракона відзначили в нью-йоркському Чайна-тауні грандіозним парадомПовені спричинили хаос в Афганістані та ПакистаніУ Балтиморі починають підіймати міст, що обвалився, а тіла всіх загиблих поки що не знайшлиКанада обмежить час роботи для іноземних студентівАвстралія підтвердила загибель волонтера в Секторі Гази та зажадала від Ізраїлю відповідей

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: