13.03.2024
Телеканал NTD

Готель гобітів у Вірменії приваблює туристів з усього світу

Готель гобітів у Вірменії приваблює туристів з усього світу

Це справжній рай для шанувальників історій про гобітів. Мініатюрні котеджі розмістилися біля ресторану на гірському курорті..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

Це справжній рай для шанувальників історій про гобітів. Мініатюрні котеджі розмістилися біля ресторану на гірському курорті Діліжан, що у Вірменії. Їх у 2019 році відкрили брати Едгар та Ара Гуланян.

Кожен будиночок ретельно проєктували, щоб у ньому гості поринали в атмосферу фентезі «Володар перснів».

[Едгар Гуланян, власник готелю]:

«Ми постаралися привабити людей, акцентувавши на деталях. Продумали кожну дрібницю».

Менеджер із продажу каже, що звичайний готель навряд чи був би прибутковішим.

[Хачік Акопян, менеджер із продажу]:

«Конкуренція у Діліжані була досить великою, особливо з 2019 року. Нам треба було подумати, чим привабити туристів, як створити щось нестандартне в унікальному стилі».

Багато хто приїжджає не лише за атмосферою, а й за тишею і спокоєм.

[Марина Петросян, гостя готелю]:

«Ми шукали щось незвичне. Нашу увагу привернув стиль цього котеджу. Ми зателефонували й перевірили умови. Нам не потрібний був готель із безліччю розваг, тому ми забронювали номери тут».

Відвідувачі приїздять звідусіль.

[Крістіна Томас, гостя готелю]:

«Я шукала у Вірменії унікальне місце для проживання. Це виявилося одним із найліпших. Ми читали книги “Володар перснів”, тож ці маленькі гобітські будиночки нам дуже сподобалися. Як бачите, з нами п’ятеро дітей. Вони були дуже раді пожити у цих будиночках».

І хоч котеджі натхнені фільмом про гобітів, гостям не обов’язково бути такими ж завбільшки, як ці вигадані істоти.

[Крістіна Томас, гостя готелю]:

«До поїздки ми бачили літні світлини цього місця — усе було зеленим. Ми подумали, чи буде тут так само гарно взимку? Але, приїхавши сюди й побачивши це місце в снігу, ми зрозуміли, що зробили дуже гарний вибір».

Коротке посилання на цю сторінку:

Готель гобітів у Вірменії приваблює туристів з усього світуШколярі Каліфорнії повернулися до ручок та зошитівУнікальна знахідка: у Данії знайшли руни на мечі віком майже 2000 роківМузичні годинники із Забороненого міста, що в Пекіні, показали на виставці в ЛондоніБалабан — душа музичної культури АзербайджануФестиваль «Звуки цвітіння» починається в Ботанічних садах К’ю в ЛондоніКубинське болеро внесли до списку культурної спадщини ЮНЕСКО«Сарджент і мода»: по-новому подивитися на картини портретиста пропонують у ЛондоніСендбординг повертається до НамібіїКурка з «драконячими лапами» — найліпший подарунок на в’єтнамський Новий рік

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: