16.07.2024
Телеканал NTD

Різдвяна ілюмінація прикрасила Єлисейські поля в Парижі

Різдвяна ілюмінація прикрасила Єлисейські поля в Парижі

Мер Парижа Анн Ідальго та французький актор Жиль Лелуш запалили святкову ілюмінацію на Єлисейських полях. Тисячі..

Дата завантаження: 2024-04-16

video

Мер Парижа Анн Ідальго та французький актор Жиль Лелуш запалили святкову ілюмінацію на Єлисейських полях. Тисячі вогнів освітили 400 дерев на головній вулиці французької столиці, і тепер листя на них здається золотим.

[туристка з Іспанії]:

«Чудово бачити різдвяні вогні, що горять усюди. А тепер вони спалахнули й на Єлисейських полях. Це фантастика».

[турист із Бразилії]:

«Адже Париж — місто вогнів, правда? І тепер, коли Єлисейські поля освітлені, це підкреслює красу міста. Я радий бути тут разом із дружиною, яка дуже щаслива і схвильована церемонією ввімкнення різдвяної ілюмінації».

Різдво наближається, і весь Париж поступово причепурюється до свята.

Ілюмінація на Єлисейських полях сяятиме до 7 січня. Гірлянди горітимуть щодня з п’ятої вечора й до півночі. А на Різдво та Новий рік вони світитимуться всю ніч.
Коротке посилання на цю сторінку:

Різдвяна ілюмінація прикрасила Єлисейські поля в ПарижіЕксклюзивні й дорогі: глобуси, як і раніше, потрібні покупцямВ Італії вимирають газетні кіоски2400 троянд різних сортів привезли на виставку в ІндіїЛюди в Токіо поспішають помилуватися цвітінням сакури напередодні дощівФранцузький острів Мон-Сен-Мішель знову став недоступнимУ швейцарському замку відкрилася перша Всесвітня бібліотека водиВікінги повернулися: на Шетландських островах урочисто спалили дракар10 років у Louis Vuitton: дизайнер Ніколя Геск’єр відсвяткував ювілей у ЛувріМузикант зіграв на вертикальному фортепіано просто в небі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: