16.08.2024
Телеканал NTD

Ремісники з усього Пакистану з’їхалися на фестиваль фольклору та ремесел

Ремісники з усього Пакистану з'їхалися на фестиваль фольклору та ремесел

Пакистанка Сіад Бібі сліпа, та попри це створює ефектні прикраси з бісеру. Зараз показує свою майстерність..

Дата завантаження: 2024-04-16

video

Пакистанка Сіад Бібі сліпа, та попри це створює ефектні прикраси з бісеру. Зараз показує свою майстерність на фестивалі фольклору та ремесел в Ісламабаді.

[Сіад Бібі, майстриня]:

«Я роблю це змалку. Гості фестивалю хвалять мої вироби. Кажуть, що в мене чудово виходить. Я щаслива чути такі слова».

У фестивалі беруть участь представники різних народностей. Хтось привозить традиційні вироби, а хтось розважає гостей ярмарку фольклорними піснями, музикою і танцями.

Багато майстрів не тільки продають готові вироби, а й демонструють процес виготовлення. У торгових наметах можна придбати одяг, прикраси, предмети декору та посуд.

[Садія Муртаза, гостя фестивалю]:

«На прилавках я побачила ювелірні вироби й традиційні прикраси. У звичайних крамницях такого не купиш. Ці вироби чарівні».

Продають на ярмарку й органічні продукти.

[Наваз Алі, продавець]:

«Наш найліпший продукт — мумійо. Ми продаємо його у Великій Британії. Англійцям воно дуже подобається, адже вони люблять натуральні продукти».

Фестиваль триває вісім днів. Його щорічно проводить Інститут народної і традиційної спадщини Пакистану.

[Марта Карлос, гостя фестивалю]:

«Я працюю в Ісламабаді, і побачити тут, в одному місці, традиції всього Пакистану, який дуже великий, — це прекрасно, це чудова нагода».

Гостям фестивалю також пропонують скуштувати страви національної кухні.

Захід допомагає пакистанським ремісникам продавати свої товари без посередників.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ремісники з усього Пакистану з’їхалися на фестиваль фольклору та ремеселФранцузький острів Мон-Сен-Мішель знову став недоступнимНародну музику шоро в Бразилії визнали культурною спадщиноюЯк лондонський ресторан готує їжу лише з місцевих інгредієнтівВ Італії вимирають газетні кіоски«Сарджент і мода»: по-новому подивитися на картини портретиста пропонують у ЛондоніУ вірменському місті Гюмрі ще не перевелися коваліМодний дім Carolina Herrera показав красу як силуНовий рік Дракона відзначили в нью-йоркському Чайна-тауні грандіозним парадомОсвіта в екстремальних умовах: навчальний центр на дереві збудували в джунглях Перу

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: