18.06.2024
Телеканал NTD

У Південній Кореї заборонять їсти собак

У Південній Кореї заборонять їсти собак

Заборонити споживання собачого м'яса планують у Південній Кореї. Голова керівної партії заявив, що документ покладе край..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Заборонити споживання собачого м’яса планують у Південній Кореї. Голова керівної партії заявив, що документ покладе край суперечкам у суспільстві. Одні хочуть зберегти цю традицію, бо вона вкорінена в місцевій культурі, інші ж кажуть, що це надто жорстоко.

Уже цього року уряд Південної Кореї та керівна партія внесуть законопроєкт на розгляд. Вони сподіваються, що його схвалять дві головні партії парламенту.

Організації захисту прав тварин привітали ці плани. Водночас виробники собачатини провели перед парламентом акцію протесту. Вони кажуть, що рішення ігнорує право фермерів на життя.

За даними уряду, у Південній Кореї є коло 1150 ферм, на яких розводять собак, 34 бійні, 219 дистриб’юторських компаній та близько 1600 ресторанів, де готують собачатину.

У деяких культурах вживання собачого м’яса сприймається як частина традиційної кухні. Така практика збереглася в Узбекистані, Китаї, Кореї, Індонезії та на Тайвані. Любителі собачатини кажуть, що немає ніякої різниці між тим, що їсти — худобу чи собак. Однак зоозахисники називають таку практику жорстокою і неприпустимою.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Південній Кореї заборонять їсти собакЕпідемія лихоманки денге може початися в АргентиніЧерез війну в Секторі Гази Ізраїль утратив тисячі палестинських робітниківВсесвітня продовольча програма ООН закликає рішуче відреагувати на гуманітарну кризу в ГаїтіРік після землетрусу: як у Туреччині відновлюють життяУ передмісті Парижа відкрилося Олімпійське селищеМарокко: лазні закриті, води немаєОгляд світових подій (з 7 по 12 квітня)Як голодні калани допомагають урятувати берегову лінію американського штату КаліфорніяШезлонги замість засніжених схилів: французький курорт виживає в умовах теплої зими

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: