18.04.2024
Телеканал NTD

За 7 хвилин із Мангеттену до аеропорту Кеннеді доставлятимуть аеротаксі

За 7 хвилин із Мангеттену до аеропорту Кеннеді доставлятимуть аеротаксі

Ось такі аеротаксі скоро з'являться в Нью-Йорку. Поки що це лише прототип. Нині його вперше випробовують..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Ось такі аеротаксі скоро з’являться в Нью-Йорку. Поки що це лише прототип. Нині його вперше випробовують у місті. Електроліт розробила американська авіаційна компанія.

В аеротаксі поміщається пілот і чотири пасажири. На одному заряді пролітає до 240 кілометрів. Розганяється до 320 кілометрів за годину. Апарат має систему вертикального зльоту та приземлення. Працює в сто разів тихіше за гелікоптер. Звук пропелерів зливається із шумом міського транспорту.

[Джобен Бевірт, директор компанії-розробника]:

«Ці аеротаксі змінюють правила гри, бо працюють значно тихіше. А це означає, що можна розмістити багато вертодромів у таких містах, як Нью-Йорк».

Зі слів розробників, таке аеротаксі зможе доставляти пасажирів із Мангеттену до аеропорту Кеннеді за сім хвилин. Тоді як машиною треба їхати більш як годину.

[Джобен Бевірт, директор компанії-розробника]:

«Після такого польоту треба лише 5 хвилин для підзаряджання. Стільки часу треба, щоб висадити одну групу пасажирів і взяти іншу».

Компанія дістала дозвіл Федерального авіаційного управління США на випробування прототипу. На наступному етапі треба оформити ліцензію на комерційні перевезення. Почати їх планують у 2025 році.

Водночас мер Нью-Йорка оголосив, що вертодром на Мангеттені оснастять станціями для підзаряджання електричних літальних апаратів.

Компанія-виробник має завод у штаті Каліфорнія. У планах збудувати підприємство й у штаті Огайо.
Коротке посилання на цю сторінку:

За 7 хвилин із Мангеттену до аеропорту Кеннеді доставлятимуть аеротаксіУ Дубаї корали вирощують по-новомуБезпілотний вертоліт НАСА на Марсі визнано неробочимНайдавніші в Південній Америці наскельні малюнки знайшли в аргентинській ПатагоніїНові протези дають змогу відчувати температуру предметівУ пластику знайшли набагато більше хімікатів, ніж виявили раніше«Іншопланетна лихоманка» стимулює перуанських мисливців за старовиноюЛичинок коралів заманюють до рифів за допомогою звуківЕкспрес-тести із жуйок планують виробляти в ШотландіїНоутбук із подвійним екраном та майбутнє прозорих дисплеїв — новинки CES-2024

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: