18.07.2024
Телеканал NTD

Зразок породи з астероїда Бенну виставили на огляд у США

Зразок породи з астероїда Бенну виставили на огляд у США

Камінчик із космосу став головним експонатом нової виставки в Національному музеї природничої історії у Вашингтоні. Її..

Дата завантаження: 2024-04-18

video

Камінчик із космосу став головним експонатом нової виставки в Національному музеї природничої історії у Вашингтоні. Її присвячено навколоземному астероїдові Бенну та місії OSIRIS-Rеx.

У вересні цього року міжпланетна станція доставила з Бенну на Землю зразки ґрунту. Шматок породи завбільшки вісім міліметрів та вагою 143 міліграми віддали музею.

Науковці НАСА вже дослідили ґрунт з Бенну й виявили воду та вуглець. Зі слів фахівців, ці речовини потрібні для розвитку життя.

[Тім Маккой, куратор музею]:

«(Така сполука) принесла воду на нашу планету, принесла вуглець та органічні молекули. І наша мета — розшифрувати, як усе це формувало Землю, на якій ми живемо».

Космічний камінь перебуває в спеціальному герметичному контейнері в чистому азотному середовищі. Будь-коли зразок можна повернути в лабораторію для дослідження.

На виставці також виставлено макети ракети-носія «Атлас V» та космічного апарата OSIRIS-Rex.

Астероїд Бенну — найнебезпечніший об’єкт для Землі. Він може зіткнутися з нею у 2182 році. Імовірність — 0,04 %.
Коротке посилання на цю сторінку:

Зразок породи з астероїда Бенну виставили на огляд у СШАЗа поведінкою тварин під час сонячного затемнення спостерігатимуть науковці СШАВ ОАЕ знайшли золоті монети віком 2000 роківЗнахідка в Помпеях розкриває таємниці будівництва стародавніх римлянЛичинки коралів збирають біля берегів Таїланду, щоб урятувати рифиЯк «суперличинки» допоможе розв’язати проблему перероблення пластикуНайбільший у Європі «надрукований» будинок здали в орендуАстрономи знайшли найяскравіший об’єкт у Всесвіті з чорною дірою в центріСтимулятор для мозку — новий засіб проти депресіїБерезень 2024 став найспекотнішим в історії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: