16.07.2024
Телеканал NTD

Бразильські Санти отримали дипломи професійних різдвяних дідусів

Бразильські Санти отримали дипломи професійних різдвяних дідусів

50 Санта-Клаусів вийшли покататися на трамваї Ріо-де-Жанейро. У них сьогодні випускний. Вони щойно закінчили школу професійних..

Дата завантаження: 2024-04-16

video

50 Санта-Клаусів вийшли покататися на трамваї Ріо-де-Жанейро. У них сьогодні випускний. Вони щойно закінчили школу професійних Сант.

Усім випускникам вручили дипломи. Тепер Санти почнуть готуватися до Різдва. Святковий сезон уже не за горами, і Санта-Клауси бажають усім доброї долі.

[Санта-Клаус]:

«Я звертаюся до всіх в Ізраїлі й Секторі Гази. Санта-Клаус дуже непокоїться через вас. Ми тут молимося й просимо Бога зупинити цю війну й установити мир».

Випускникам школи Сант також вручили золотий ключик. Він символізує початок різдвяного сезону.

У світі Різдво святкують переважно 25 грудня. Цього року українці вперше відзначатимуть це свято теж тільки цього дня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бразильські Санти отримали дипломи професійних різдвяних дідусівКішки пройшли подіумом на Тижні моди в ЛондоніМоре щенячої любові дістали шанувальники йоги з нагоди Дня святого ВалентинаДанські кондитери змагаються у створенні найсмачніших «карнавальних булочок»У Мексиці жираф здійснить 50-годинну подорож до свого нового домуПолювання за яйцями: великодню розвагу підготували для мешканців зоопарку в НімеччиніЯк колишній пілот після звільнення став готувати традиційний сир халуміХудожник розмальовує стовпи електропередачі в австралійському містечкуУ зоопарку Парижа оселилася молода самка ламантинаЕкзотичному Мадагаскару присвятили фестиваль орхідей у Садах К’ю в Лондоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: