13.03.2024
Телеканал NTD

Мексика відвозить тисячі мігрантів від південного кордону до інших частин країни

Мексика відвозить тисячі мігрантів від південного кордону до інших частин країни

Мігранти чекають своєї черги на автобуси в мексиканському місті Тапачула. Їх перевозять до інших регіонів країни,..

Дата завантаження: 2024-04-13

video

Мігранти чекають своєї черги на автобуси в мексиканському місті Тапачула. Їх перевозять до інших регіонів країни, звідки ті зможуть подати заяву на здобуття статусу біженця в США.

Так уряд полегшує мігрантам пересування від південного кордону до північного. Останніми днями тут зібралося забагато людей із Центральної і Південної Америки. Щоб перевезти понад 8000 осіб, залучили 189 автобусів та 73 фургони.

[Барбара Чиріно, мігрантка з Венесуели]:

«Нам мають дати вільний доступ до пункту призначення, тобто до кордону США, щоб ми могли його перетнути. Їм слід надіслати автобуси. Тут умови, в яких діти лишатися не можуть. Тут є хворі діти, вагітні жінки».

[Хосе Таварес, мігрант із Венесуели]:

«Нам терміново треба більше автобусів, щоб ми могли дістатися, коди хотіли. Я вдячний за багато чого, чим вони нас тут підтримали».

Водночас на північному кордоні Мексики завертають назад мігрантів, які перетинають річку Ріо-Браво, прямуючи з мексиканського Сьюдад-Хуареса до американського Ель-Пасо.

Американські прикордонники нікого не пропускають. Кажуть іти в офіційні центри й подавати заяви там.

[Едуардо Еміліо Карпіо, мігрант із Венесуели]:

«Національна гвардія Техасу не хоче нас пропускати. Вони навіть не дозволяють узяти сумки, які застрягли на тому березі річки. Сказали, якщо ми перейдемо кордон, вони всіх нас депортують».

[Лейді Даза, мігрантка з Венесуели]:

«Я не вмію плавати, тож річку перетинати складно. Сподіваємось, що нас пропустять. Але нам сказали, що закони змінилися. Більше нікого не пропускають».

Останніми тижнями до Мексики прибуває чимало мігрантів. Це тисне на адміністрацію Джо Байдена, якого звинувачують у нездатності розв’язувати міграційну кризу на південному кордоні США.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мексика відвозить тисячі мігрантів від південного кордону до інших частин країниІзраїль проводить «високоточну» операцію в лікарні «Шифа»Чому індійські фермери знову вийшли на масові протестиАвстралія незадоволена поясненням Ізраїлю й вимагає покарати винних у загибелі волонтерівУ М’янмі запровадили обов’язкову військову службуУгорці виходять на протести через скандал навколо президентського помилуванняАлбанія незабаром почне приймати мігрантів у межах угоди з ІталієюНапередодні Великодня ціни на какао стали просто шаленими100-річний олімпійський чемпіон Франції готується нести смолоскип Ігор 2024 рокуЯк накладні вії з КНДР наповнюють магазини світу

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: